Atgriezt KOMENTĀRU sadaļu vai papildināt ieliekamo Bilžu skaitu!

Meitenes, man sirds pilna! Tagad ar to vien nodarbojos, kā "atņemu" savai ģimenei laiku, jo jāiesūta papildus bildes un jāatbild uz potenciālo pircēju/pieteicēju jautājumiem, ko iepriekš es aprakstīju un saliku komentāru sadaļā vai atbildēju tur uz kāda jautājumiem!

Šodien uzrakstīju vēstuli Andelei, lūk šādu:
"Mīļā, Andele!
Priekš manis ir dikt' par maz 5 bildes, kurās atainot lietotas preces!!! Mēs taču šeit pārsvarā tirgojam lietotas lietas, kurām mēdz būt dažādi sīki defekti, nolietojumi utt.
Esmu strādājoša 4 bērnu mamma, kopš Jūs izņēmāt Komentāru sadaļu, kur varēja salikt papildus bildes ar defektiem un aprakstiem, man tiek "atņemts" darba un brīvais laiks, lai atsevišķi sūtītu papildus bildes ar paskaidrojumiem potenciālajiem pircējiem. Jo es nevēlos viņus maldināt!!! Es nevēlos tiem "iesmērēt"! Gribu sīki un smalki uzrādīt katru defektu, trūkumu, lietojumu!
Pat ss.lv var ielikt vairāk kā 10 bildes! Pat SS.LV!!! Jūs to saprotat, vispār?:) Kopš iepazinu Andeli , likās, ka tā pat ne tuvu nestāv klāt tam krieviskajam tirgošanās portālam, likās izcila ar savu caurredzamību, godīgumu, attieksmi, bet tagad sāk rasties domas atgriezties uz citām tirgošanās vietnēm, jo gluži vienkārši nepietiek dzīvē laika, lai atsevišķi darba dienās un brīvdienās sūtītu un aprakstītu defektus, ko līdz šim varēja uzrādīt Komentāru sadaļā , ievietojot sludinājumu un punkts- visiem viss skaidrs, jautājumu nebija, lieki neviens netraucēja!!!
Es Jūs no visas sirds lūdzu vai nu palielināt ievietoto bilžu skaitu, kur var uzrādīt preci sīkāk un smalkāk vai atgriezt/izveidot kaut ko līdzīgu , kāda bij Komentāru sadaļu!!!🙏
Cieņā, Jūsu aktīvā lietotāja Iluta"

Ja kādai ir aktuāla šāda pati problēma, sasāpējusies sirds, kaut vai atbalsta manu domu, neklusējiet- arī rakstiet!!!
Varbūt kolektīvā ir spēks, varam tomēr ko panākt!🙏🙏🙏
eliinas.perles
Šķiet, ka nepilnība nepilnībai galā 😃
Piekrītu par to, ka vajadzētu komentāru sadaļu. Daudzas pārdevējas neuzskata par svarīgu norādīt preces izmērus, it sevišķi, mēbelēm un tādām lietām. Apģērbiem arī tie cm ir būtiski, bet nu no izmēra burta arī +/- var sprast, vai būs vai nebūs, bet nu ntie plaukti, galdiņi un gultiņas, ko esmu noskatījusi, ir pilnīgi bez jebkādiem izmēriem, un šķiet muļķīgi, ka pērlei ir jāpiesakas, lai noskaidrotu, kāds plauktam augstums 😃 bet nu tā laikam mana problēma - pieņemsim, ka vēlme iegādāties nav TIK liela 🙃

Tomēr vairāk par komentāru neesamību, mani nenormāli besī, ka nevar noformēt sūtījumu, ja pērlei beidzies termiņš. Pēdējā mēneša laikā ir vairākas reizes bijis tā, ka pircēja piesakās pēdējā brīdī, darījums nenorit tik raiti, un galā, kad tiek atsūtīta info par pakomātu - sludinājumam termiņš beidzies.
Galā jāizvēlas - vai maksāt par sludinājumu un formēt caur andeli (kas ir tiešām ļoti ērti, paldies par šādu opciju) vai arī lūgt pircējai vēlreiz sūtīt visus datus un formēt caur omnivu/dpd. Cenas ziņā starpības nav.
Būtu ļoti patīkami, ja paciņas varētu noformēt pēc sludinājuma beigām, ja jau pircējam ir iespēja atsūtīt info par pakomātu 😃
eliinas.perles
O, paldies! Nebiju par šo iedomājusies, nākamreiz pamēģināšu 🙂
Bet tomēr, ja pareizi atceros, tad sākumā, kad parādījās opcija formēt caur andeli, to varēja izdarīt arī pēc sludinājuma beigām 🤔
pircejspardevejs
Atbilde AndeleMandele, kad uzrakstīju ziņu par komentāru atgriešanu: "Izvērtējot portāla funkcionalitāti, tika konstatēts, ka komentāru sadaļa tiek izmantota nevis jautājumu/atbilžu sniegšanai, bet pārsvarā bilžu vai pat papildus sludinājumu pievienošanai. Secinājām, ka komentāru sadaļa nepilda savu galveno - sākotnēji paredzēto funkciju, un jaunākajā portāla versijā tie vairs nebūs."

Varam aizmirst, komentāru sadaļu mums neviens neatdos... 😡
nujata
Ja Andeles veidotājiem nepatīk papildus sludinājumi komentāru sadaļā - tad lai bloķē tam konkrētam pārdevējam, vai lai liek maksāt. Dēļ tā nav nav jācieš neērtības visiem pārējiem .
nujata
Pievienojos par vairāku bilžu iespēju ! Vai nu lai pašas bildes drīkstētu būt vairāk par 5 , vai lai ir komentāru sadaļā !!
Man piemēram ļoti patīk Ebay - tur katrs pārdevējs liek cik grib tās bildes, citam maz- citam ļoti daudz...pilnīgi katrs pēc saviem ieskatiem liek ...utt...
utopija
Arī pievienojos lūgumam atjaunot komentāru sadaļu vai palielināt bilžu skaitu sludinājumos. Es personīgi visbiežāk iztirgoju komplektos savu bērnu drēbes un nav iespējams piecās bildēs visu parādīt. Kādreiz visu smuki saliku komentāros. Tagad arī man, tāpat kā tēmas autorei, jānoņem laiks ģimenei, lai katrai interesentei nosūtītu papildus bildes. Besī! 🙄
mairita-strazdina
Piebalsoju Jums, dāmas! Es arī esmu par to, lai atjauno komentāru sadaļu vai ieliekamo bilžu skaitu.

Šodien arī iedomājos, ka būtu jauki, ja foruma sadaļai būtu meklētājs. Tādā veidā būtu vieglāk atrast, vai cilvēks ar kuru gatavojies sadarboties nav pieminēts kā krāpnieks.. gadās, kad pārdevējam visas atsauksmes super skaistas, bet piekrāpj un ignorē/nobloķē.
lutitta
Paldies visām par atbalstu un savām domām par citiem uzlabojumiem👍

1)Par interneta (ražotāja) bildi runājot- nezināju , ka tādu nevar likt 😄(jaunos noteikumus nepārlasīju) , joprojām izmantoju šādu opciju, pagaidām neesmu pieķerta🙈
2) Runājot par kolāžu, man , godavārds, mati ceļās stāvus no mūsu latvieša merkantīlās un APROBEŽOTĀS domāšanas- kolāžā var sadabūt tik daudz bildes-ņemieties, mūsu dārgie lietotãji, cik uziet!- papildus
sludinājuma ielkšanai, pačakarējaties vēl pa
kolāžaplikãciju - lieciet bildītes rãmišos tã un šitã, šitá un tã- laika jums visām pietiek, bet figu jums- vairãk par 5 lielizmēra bildēm mēs neļausim!!! Respektīvi-
maziņaaaaas, kuras paši stundām editosiet, var, a
normãlās NÊ! Nu kamooon:) Kãpēc vienkārši nevar
palielinãt bilžu skaitu, kãpēc atņem mūsu brīvo laiku, liekot taisīt visādas kolãžas, lai mēs godīgi varētu uzrãdīt katru preces/preču sīkumus/detaļas/vienības, ko tirgojam Andeles aplikacijā?!?
Tanī pat laikā pašiem Andelesmandeles uzturētājiem
nav laika, lai atbildētu uz lietotāju sasāpējušajiem
jautájumiem! Vairãk tiktu uzklausīti lietotãji, mazāk būtu pretenziju, uz kurãm atbildēt! Elementãri, Vatson! Paši nespējot cīnīties ar pardevējiem, kas komentãros lika citas papildus preces, nogrieza šo opciju godīgiem lietotájiem, kas šo sadaļu lietoja, lai uzrādītu konkrētās preces sīkumus un defektus vai tiem, kas vienkārši
uzdeva jautājumu, nepiesakoties pie preces...
Bet visvairāk man tanī visā besī necieņa un
nerēķināšanās ar mums, lietotājiem, kas jau bij samaksājuši par sludinājumiem- vismaz būtu pabrīdinājuši
mūs, ka tiks izņemta sī komentāru sadaļa! Man bij tãdi sludinãjumi,
kurus es stundu liku (piemēram, trauku kolekcijai),
aprakstot sīkumus, nofočējot un ieliekot katru servīzi, tās elementus
atsevišķi komentāru sadaļā... būtu tad vismaz
nodownlaudojusi savas bildes no komentāru sadaļas, jo no telefona paspēju tās izdzēst, tīrot atmiņu! Tagad sanãk tã, ka man atkal no skapja augšas ir jānoceļ trauki un jāfočē atkārtoti atsevišķi priekš tiem, kas interesēsies! 🤦
...
Tatjanaju .
Tie it vecie noteikumi vienīgais tagad tādus bildes administrācija bloķē un tos vairs nevar ievietot ka 1. bildi. Tikai jāmaksā par sludinājumiem. Tagad visiem pārdevējam jāsapērk manekenus un jāmaksā modeļem par bildēšanu 🤦‍♀️😁. Ļogikas nav. Jāmaksā bet labu bilde ievietot nedrīkst.
This topic has been inactive for more than 30 days, no new comments will be accepted.