Каталог

Pieteikšana

Man tāds jautājums:,, PIRCĒJI'' priekš kam pieteicās(aizņem rindu) un pēc tam KLUSĒ???
pērļu pūralāde
Statistiski jau tā arī ir,pieteikumi no skuķiem naktī pēc plkst. 12 nav nopietni,klikšķina tradicionālos jautājumus: piesakos,ir vēl,pērku,sūti kontu?
Kad paiet diena,pēc jautājuma klikšķis-atteicās vai dzēšu pati ārā pieteikumus,nav vērts pat atbildēt.
Un otra šlaka ir tādas,kas nemitīgi raksta,ko vēlas ko pirkt,liekot sludinājumus "'Pērku"'bet patiesībā ne pirkt taisās,ne naudas nav,regulāri kādas 7-8 piefiksēju.
maya24
Vēl man patīk meitenes, kurām profila informācijā rakstīts aptuveni tā - Lūdzu nepiesakaties, ja neplānojat pirkt un tmldz. Pāris reizes tieši no tādu profila tekstu īpašniecēm esmu saņēmusi pieteikumus, kas tā arī palikuši bez atbildes. Tātad uz viņu precēm ar dažādiem jautājumiem pieteikties nedrīkst, bet uz manām lietām drīkst:D
maya24
Man liekas, ka daļa meiteņu, kad piesakās un pēc tam pazūd ir tā teikt alkoholiskā reibuma stāvoklī. Iedzer pāris glāzītes šampja vai ko stiprāku un sāk studēt andeli un piesakās visam, kas patīk, bet nākamajā dienā, kad galva skaidra, tad jau saprot, ka nevajag/nevar atļauties u.t.t. Nu tāds mans izskaidrojums, īpaši tām, kas piesakās piektdienu, sestdienu vakaros, tā ap 23-24 un pēc tam neatbild vairāk:D
Удаленный пользователь
Meitenes, piekrītu jums kā pārdevēja, BET es kā pircēja gribu zināt visus sev interesējošus jautājumus... Man pāris dienas atpakaļ bija gadījums: meklēju kleitu, lai ietu uz kāzām, parādās sludinājums, kleita man iepatikās, taču vēlos zināt garumu - tas bija vienīgais, kas man bija svarīgi un ļoti interesēja. Uzrakstīju, pajautāju, man atbildēja, ka pēc darba nomērīs. Ok, gaidu, visu dienu vaktēju vai nav atbildes, pieteikumu skaits pieaug, parādu jau vīram kleitu, viss sarunāts, tikai gaidu kleitas garumu. Pienāk nākamā diena, atbildes nav! Un pēkšņi kleita pārdota! Nē, nu vismaz būtu uzrakstījusi, ka garumu nemērīs un tirgos, kura ātrāk pieņem lēmumu, tad es būtu rīkojusies tālāk! Tā kā ne tikai pircējas cūciski rīkojas! ;)
Dace Burlakova
100% piekrītu Vijai.Tāpēc pirms ko pārdodu norādu precīzus mērus(garumu,platumu utt.),kā arī ja ko pērku nu jau izskatu tikai sludinājumus ar šādām norādēm,jo arī ir gadījies(ne vienu reizi vien) ka uz jautājumiem neatbild un pēc pāris dienām atbildes vietā-pārdots!!! norādītais izmērs uz birkas man neko neizsaka.
vijolepijole
Kā var teikt, ka pērku, ja to izšķir kleitas garums? Manuprāt, ja jau kautko jautā, jebko, tātad ir intrese par pērli un visas iespējas, ka prece tiks iegādata. Ja otra pircēja ir patiešām droša ņēmēja, tad viņai diez vai būs izšķirošas pāris stundas kamēr pirmā atbildēs vai garums der, vai nē. Galu galā, ja nenopērk ne viena, ne otra, nav taču pasaules gals! :) Uztveriet šo pērļu apriti kā papildus tusiņu! :)
janetajumtina
Kādēļ uzreiz vainīga? Es tikai pavaicāju jautājumu,lai saprastu,kas ir noticis. Ja neminēji,ka pērc,bet tikai pavaicāji garumu un tajā pašā laikā pieteicās cita,kas pērk,protams,ka atdod tai,kas pērk. Tam ir pavisam vienkāršs izskaidrojums-daudzas dāmas cimperlīgi izjautā krustām,šķērsām visu un beigās neatbild. Tādēļ arī ir visvieglāk pārdot tai,kura uzreiz ir konkrēta pircēja. Skaidrs jau,ka Tev interesēja konkrētas lietas pirms iegādes,bet pastāvētu arī risks,ka nebūtu pirkusi,ja nederētu garumā. Ja neminēji,ka pērc,tad kurā brīdī pārdevēja ir sliktā,ka pārdevai tai,kura tiešām pērk uzreiz? :D
selina1985
Es atkal biju domājusi,ka piesakās tikai tad,kad pircējs zina,ka tiešām preci ņems. Visus interesējošos jautājumus taču var uzdot komentāros vai vēstulēs. Kāda jēga pieteikties,ja vienkārši prece patīk,bet es nezinu vai ņemšu. Lielākā daļa pārdevēju tāpat pārdod tam,kurš pirmais ir gatavs reāli pirkt,nevis tam,kurš pirmais ir pieteicies.
Shopo-hopo .
Ne vienmeer ir taa ,ka piesakaas tikai tad kad ir izleemushaas pirkt...man ne iipashi patiik ka pieteikumus var dzeest peec kadas dienas ...ja redzu la pees pieteikuma ,nosaciitaa pirceja ir bijusi online,gribeetu dzeest pieteikumu...bet diemzheel par to administracija nav padomaajusi
ina.reke
Tēma galīgs sviests???Te nav pienākums pirkt un vēl vairāk nav pienākuma tirgot!! Katram ir tiesības brīvi izvēlēties kā rīkoties. Represijas par nenotikušo darījumu un nesaņemto peļņu?? ???Tas ir nenopietni!! Nu nenopirka viena, nopirks cita...tikai tai kuru negatīvi novērtējat vars no jums nekad neko nepirks un vēl draugus noskaņos...un kurš būs ieguvējs???
Es pilnīgi piekrītu! Man katru dienu uz kādu lietu piesakās....vēl palūdz 2-3 precēm mērus un,pat neatbild! Izlasa un neatbild! Nu,labi-neder vai pārdomāji...uzspied "atteikties"! Taču dēļ tā likt negatīvu atsauksmi....
T.T.
Jus neuztverat jegu rakstitam!

Pircejs var nepirkt un protams var pardomat un atteikties.

pircejs piesakas vakara atbraukt, pieprasa adresi, talr. un pazud ... ta ir elementara neciena, un kad sads pircejs sadu darbibu praktize vairakas reizes ....
Tapec jau seit tadas savairojas, ka meitenes neliek sliktas atsauksmes par meliem.

P.S
Pirms solit pirkt tulit un prasit adreses ,kontu utt. var uzdot un atrunat visus jautajumus



T.T.
www.andelemandele.lv

Luk si persona sodien pieteicas ka nems, prasa kontu , nosutu....un tad sakas :
Prasa atlaidi, raksta ka nems tikai ja sutisu tulit pat( vards varda)? Kad pat nauda no vinas puses nav ieskaitita.
Piedavaju braukt personigi, pieprasa adresi, kad nosutu talr. sazinai vairs ne zinas ne minas.

Si pati persona pieteicas masai uz preci, pieprasa adresi, menesa laika 2 reizes solija atbraukt ,pat laiku noruna...un neka pazud
skaistaslietas
Es vispār nekad nevienam neko nerezervēju, nekad. Neviens no tiem,kas solās atbraukt kaut kad pakaļ, nekad nav atbraucis. Pat kad tiek iedota adrese, numuri, atlaides. Nav ko ķēpāties, tāpēc vienmēr atdodu tam,kas maksā man uzreiz un ar ko varu visērtāk vienoties. To arī pieminu savā profila info, lai pēc tam neviens uz mani neapvainojas.
Bet tā ir, ja cilvēks grib preci tad viņam nav lieki jādomā, arī mēs paši kad kaut ko pērkam, ja ir jāsāk domāt vai to vajag, tātad nevajag, bet ja vajadzēs tad zinās un pirks uzreiz.
Эта тема неактивна более 30 дней, комментарии больше не принимаются.