Nesaprotu kāpēc bloķēts sludinājums?

Labdien!
Man nobloķēja sludinājumu, kurā bija dažādu krāsu īrisi un piedāvāju 1gab. par eiro1,50, bet 5gab.attiecīgi eiro 7,5.
Doma bija tāda, ka pircējs pats var izvēlēties vai katru grib citā krāsā vai visus vienas krāsas stādus, bet kāds varbūt vēlas tikai vienu stādiņu!
Visi stādiņi pašas dārzā auguši.
Ko es izdarīju nepareizi? Vai man katrai krāsai bija jāveido savs sludinājums?
feita_black
AndeleMandele administrācija stāsta par noteikumiem, taču nepiemēro tos vienādi visiem. Ir tādi, kas bez problēmām tirgo replikas (norādot zīmolu, ka replika tikai sludinājuma tekstā), tirgo vairākas preces vienā sludinājumā, nodarbojas ar komercdarbību - un nekas. Un tad ir tie, kuru sludinājumus nobloķē, ja piemēram, ieliec vairākas kleitas, norādot, ka pirkt var gan kopā, gan atsevišķi.
agrita.a
Jā, nu nav šeit visiem noteikumi vienādi. Esmu ievērojusi, ka ir pārdevējas, kurām 1.bilde uz auguma(selfijs, katalogs, internets !?), un neviens viņām mēnešiem nebloķē tās bildes.
L. B.
a.liiva

Andelē jau 7 gadu, 6 mēnesi Pēdējo reizi manīta šodien, 1:00 67 pērle
Piedāvāju kvalitatīvas un ļoti mazlietotas lietiņas, arī jaunas! Manā skapī ir tikai orginālas lietas, feikus netirgoju.

Reku,viens no tūkstošiem piemēru,visu izmēru amplitūdā tirgo apavus un ļoti lielos apmēros-bizness rullē un nevienam netraucē.
angela-12
Tieši domāju par to pašu. Citi zem viena sludinājuma saliek n-tās lietas . Katrai sava cena. Un sludinājumi stāv ilgi. Ja ir noteikumi. Tad kāpēc tie neattiecas uz visiem. ????
l.r.k.b
Administrācijai jau nu gan pieklājības normas vajadzētu iemācīties, kā "runāt" ar sava portāla lietotājiem.
Nav KOREKTI svešus cilvēkus uzrunāt uz Tu, Tev u.tt.🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
pērļu pūralāde
inga.vesmaneŠodien, 14:32
Jo neesot saskaņā ar noteikumiem!
Noteikumi šeit tiek traktēti tikai muļķiem,kuri nav likumiski,visiem tiek pārsūtīts vienāds teksts-bla,bla,bla.
ja ir uzskribilēti noteikumi,tad viņiem jāatiecas uz visiem portāla lietotājiem,nevis draugaļām vispār nav nekādi noteikumi un dara ko grib.
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.