Lūdzu esiet uzmanīgi ar pārdevēju Evita Kaleja

Viņai atsauksmes nav labas, bet lai vairs neviens nevarētu atstāt atsauksmi viņa preci uzreiz liek kā pārdotu.
Raksta ka lieliskā stāvoklī, bet prece ir tiešam sliktā stāvoklī. Nekaunīga arī.
marite.rudko
Par konkrēto pārdevēju nekomentēšu, jo saskare nav bijusi. Bet nelieši pēc nekrietnas rīcības nobloķē pircēju, lai nevarētu ievietot atsauksmi par viņiem. Man bija līdzīgs gadījums ar netaktisku pārdevēju, kura pat neatvainojās man par sagādātajām neērtībām. Sludinājumu viņa pēkšņi izdzēsa un mani nobloķēja. Par nobloķēšanu uzzināju rakstot atsauksmi. Es sākumā nevarēju saprast, par ko viņa mani tā? Viss vienkārši, lai slēptu savu nekrietno rīcību. Tā teikt, "uzdirsa" un pazuda. :) Viss ļoti vienkārši. Tā kā naudu cilvēks atgrieza, aizņemto administrāciju nolēmu netraucēt ar tādiem sīkumiem.
Jūs rakstiet, ka pārdevējai jau ir sliktas atsauksmes. Ko mainīs vēl viena? Esmu par to, ka pirms atsauksmes rakstīšanas vispirms jāraksta privāti vēstuli. Vai vēstuli rakstījāt? Vēstules var sūtīt arī nobloķēti pircēji. Tas ja gadījumā esat bloķēta.
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.