Hei, hei! Sargā savus datus! Atgādinām, ka samaksu caur kurjeru saņemt NAV iespējams. E-pasts, whatsapp, sms darījumā nav vajadzīgs. Ja pircējs mēģina darījumu pārvirzīt ārpus portāla, atsakies no tā.

Valentino žakete tvīda stilā

1399 € 3800 €
Lūdzu, autorizējies, lai skatītu vairāk informācijas vai pieteiktos pērlei!
Zīmols Valentino
Krāsa Zila
Izmērs S
Materiāls Vilna
Stāvoklis Lietots, labā stāvoklī
Pievienots Vakar, 1:07207
Lūdzu, autorizējies, lai skatītu vairāk informācijas vai pieteiktos pērlei!
после химчистки. Встречаюсь лично для передачи и примерки. По всем вопросам пишите в личные сообщения.

Pārdodu: Valentino jaku (prece 3B3CE3907A6) – elegantu apģērba gabalu, kas darināts no augstas kvalitātes kokvilnas, viskozes un vilnas maisījuma. Tā lieliski pieguļ un ir piemērota gan birojam, gan ikdienas valkāšanai. Tā ir lieliskā stāvoklī, saudzīgi valkāta. Ir neliels defekts, ko var viegli novērst ar ķīmisko tīrīšanu. Piegādes un pielaikošanas jautājumos tiksimies klātienē. Ja ir kādi jautājumi, lūdzu, rakstiet man privāti.

">

Pārdodu: Valentino jaku (artikuls 3B3CE3907A6) — eleganta modeļa apģērbs no kvalitatīva kokvilnas, viskozes un vilnas maisījuma. Tā lieliski pieguļ figūrai, piemērota gan birojam, gan ikdienas tēliem. Stāvoklis ir lielisks, saudzīgi valkāta. Ir neliels defekts, kuru var viegli novērst pēc ķīmiskās tīrīšanas. Tikšanās klātienē nodošanai un pielaikošanai. Visus jautājumus, lūdzu, sūtiet privātās ziņās.

Tulkots ar MI. Skatīt oriģinālu.

Pērle patīk (7)

Līdzīgās Pērles

1 pieteikums
38 € 24
  • L
1 pieteikums
15 €55 € 6
  • S
-25%
12 €16 € 1
  • S
20 €
  • S