Superpērles

Plecu somas sievietēm visiem dzīves gadījumiem

Plecu somas sievietēm – vienmēr noderīgas un stilīgas! Tās ir nelielas, parocīgas un piemērotas dažādu stilu apģērbiem. Garā somas lence nodrošina, ka to nevajadzēs turēt rokā, turklāt to var nēsāt gan uz pleca, gan pārlikt pāri ķermenim (cross-body shoulder bag). Šīs pleca somas ir ērtas gan pastaigām pa pilsētu, gan ballītei un dejošanai.

Kā meklēt plecu somas internetā

Lai palīdzētu orientēties Andele Mandele plecu somu piedāvājumā un atvieglotu iepirkšanās procesu, izmanto preču filtrēšanu. Tu vari izvēlēties somas krāsu, stāvokli, materiālu, zīmolu, cenu un atrašanās vietu. Ja zini, ko meklē, filtrēšana palīdzēs atrast pleca somas ātri vien!

Sieviešu plecu somas – kā izvēlēties

Rokassomu veids, kas nekad neiziet no modes - sieviešu plecu somas ir elegantas un praktiskas, nopērkamas dažādos stilos un krāsās. Izvēlies savām vajadzībām piemērotāko, ņemot vērā dažus ieteikumus:

  • Izvēlies atbilstošu izmēru – ja ikdienā līdzi nēsā tikai dažas lietas, tad Tev būs piemērota maza plecu soma, bet lielākām mantām, piemēram, grāmatām un klēpjdatoram noderēs lielākas somas, kas apvienotas gan ar garo siksnu, gan rokturi;
  • Materiāls – Tev ir vairākas izvēles. Ādas plecu soma, mākslīgās ādas, zamša, auduma... Kurš materiāls Tev labāk patīk?;
  • Izvēlies krāsu, kas piestāvēs Tavam apģērbam - tas atkarīgs no Tavas mīļākās krāsas un gammas drēbju skapī. Ikdienas gaitām ieteicams izvēlēties neitrālas krāsas, lai būtu vieglāk kombinēt apģērbu un citus aksesuārus.

Plecu somas sievietēm ir must-have aksesuārs, ko viegli vari integrēt savā stilā. Ja meklē sev jaunu somu, tad apskati Andele Mandele pērles jau tagad!

Skatīt vairāk