Superpērles

Ceļojumu somas, čemodāni, koferi ērtai ceļošanai

Piemērotas ceļojumu somas un čemodāni ir viena no svarīgākajām lietām, lai ceļojums būtu izdevies. Vai tas būtu īss atvaļinājums, darba komandējums, vai divu nedēļu ceļojums uz eksotisku salu, ērta bagāža mantu glabāšanai ir nepieciešama ikvienam.

Lai palīdzētu orientēties Andele Mandele somu piedāvājumā un atvieglotu iepirkšanās procesu, izmanto preču filtrēšanu. Tu vari izvēlēties somas krāsu, stāvokli, materiālu, zīmolu, cenu un atrašanās vietu. Ja zini, ko meklē, filtrēšana palīdzēs to atrast ātri!

Ceļojumu soma - kura būs piemērotākā?

Ceļojuma soma bieži vien ir liela sporta soma, ko izmanto ceļošanai ar rokas bagāžu. Tā ir no mīksta, bet izturīga auduma, plaša un ietilpīga, turklāt tajā var salikt vairāk nekā sākotnēji liekas, jo vari izmantot katru brīvo stūrīti un kabatiņu, lai ieliktu tajā vēl vienu kreklu vai kleitu. Ceļojuma somas rokas bagāžai ir mazākas par čemodāniem, turklāt tam jābūt atbilstošā izmērā, kuru nosaka katra aviokompānija. Ņem vērā, ka to var būt grūti ilgstoši nēsāt līdzi un, ja plānots ar to daudz pārvietoties, iegādājies mugursomu vai nelielu čemodānu ar ritenīšiem, lai vajadzības gadījumā vari to stumt, nevis nest rokās.

Čemodāni jeb koferi

Ceļojuma čemodāni mūsdienās tiek iegādāti lielākoties tālākiem un ilgākiem ceļojumiem, kā arī savu mantu pasargāšanai. Koferi ir ērts bagāžas veids, jo tie ir ietilpīgi, droši un tajos ir viegli atrast konkrētas mantas. Ja ceļošana ar mugursomu vai sporta somu Tevi neuzrunā, tad īsam ceļojumam būs piemērots rokas bagāžas koferis. Savukārt ilgākam ceļojumam ar pārsēšanos ieteicams iegādāties ietilpīgu cieto čemodānu ar slēdzeni, ko droši nodot reģistrētai bagāžai. Ņem vērā, ka čemodāni ir smagi un var būt neērti pārvietošanai, tāpēc izvēlies tādu, kam ir kvalotatīci ritenīši.

Mugursomas ikdienas gaitām

Mugursomas ir lielisks risinājums budžeta ceļotājiem un ikvienam, kas plāno doties aktīvā ceļojumā, piemēram, iet pārgājienos vai kāpt kalnos, un tiem, kas dodas īsā ceļojumā un nav nepieciešama liela bagāža. Mugursoma ir ērtākais bagāžas risinājums, jo to ir ērti nēsāt uz muguras, tādejādi rokas ir brīvas.

Kā izvēlēties ceļojuma gabāžu?

Pareiza somas vai čemodāna izvēle var palīdzēt novērst nepatīkamas situācijas un neērtības, piemēram, papildu maksu par bagāžu, ja sanāk pārāk daudz paņemt atļautajā bagāžas vienībā, vai apmulsumu, mēģinot iespiest milzīgo čemodānu vai somu lidmašīnas augšējā nodalījumā. Izvēlies pareizo bagāžas veidu un izbaudi ceļošanas brīvību. Te būs daži ieteikumi:

  • Ceļojuma ilgums – jo ilgāk plāno būt ceļojumā, jo vairāk mantu līdzi nepieciešams ņemt. Tad arī būs nepieciešama lielāka ceļojuma soma vai čemodāns;
  • Atbilstošs izmērs – ja Tavs ceļojuma koferis būs pārāk mazs, tas nedos iespēju paņemt ceļojumā līdzi visu, ko vēlies. Savukārt pārāk lieli koferi ir grūtāk pārvietojami un var būt neērti. Pirms veic izvēli, apdomā, cik bieži ceļo, kādā veidā, uz cik ilgu laiku, vai ņem līdzi daudz mantu u.tml.;
  • Ceļojumu somas uz riteņiem un čemodāni ir ērts veids, jo ir ietilpīgi un prasa mazu piepūli, pārvietojot to, tomēr ņem vērā čemodāna izmērus, īpaši, ja ceļo tikai ar rokas bagāžu;
  • Košas krāsas – spilgta krāsa vai apdruka uz čemodāna vai somas ļaus to viegli pamanīt bagāžas karuselī un nesajaukt ar kāda cita mantām. Centies neizvēlēties baltu un krēma krāsu - šādas krāsas ceļojumu somas un čemodāni ceļošanai visticamāk ātri vien kļūs netīri;
  • Izturība – ja esi ceļotāja, kas dodas tālos ceļojumos ar vairākiem lidojumiem pēc kārtas ar nododamo bagāžu, tad svarīga ir bagāžas izturība. Visdrīzāk Tev būs nepieciešami ietilpīgi un izturīgi ceļojumu koferi, ko papildus vēlams ietīt plēvē, lai pasargātu no atvēršanas un skrāpējumiem.

Ceļojumu somas, čemodāni un daudz kas cits – Andele Mandele ir īstā vieta, kur meklēt kvalitatīvu preci par pievilcīgu cenu. Iepērcies un esi gatava ceļot!

Skatīt vairāk