Maciņa papildināšana kavējas un administrācija ignorē

Vēlējos uzzināt vai esat saskārušās ar sekojošu situāciju: Šorīt nolēmu papildināt maciņu AndeleMandele portālā un nauda no bankas konta ir noņemta , bet andelemandele.lv portālā maksājumos uzrādās ,ka "Gaida pakalpojuma piešķiršanu". Pagājusi jau vairāk kā stunda. Esmu jau divas reizes uzrakstījusi vēstuli administrācijai , bet nekādu atbildi vēl joprojām neesmu saņēmusi.
janetajumtina
Bija vēlme atturēties no komentāriem,jo reizēm sanāk īdēt pārāk daudz vai censties noniecināt portāla darbību(kas nav smuki),BET ir viens bet,kas man joprojām nav skaidrs-vai tiešām tas ir joks,jeb nopietni,ka portāla īpašniece ne reizi nav uzskatījusi par vajadzīgu atvainoties?
Tas,ka problēmu salabo pēc laika,cerot,ka visi aizmirsīs un varbūt pat nepamanīs, nenozīmē,ka nav jāatvainojas!
Tik vien kā uzņemties atbildību par visu un arī atzīt,ka reizēm nav tik gludi,kas jau nebūtu nekas traks,vienkārši nevajag dzīvot rozā burbulī,ka ''mēs nekad nekļūdamies'',tādēļ mums nav jāatvainojas,turpinot ignorēt savus patērētājus.
Manuprāt,ja pienāktu tā diena,kad notiktu maģisks brīnums un kāds šeit pateiktu-ATVAINOJIET,KA MĒS NELIKĀMIES NE ZINIS,varbūt kaut kas nedaudz pamainītos arī no lietotāju puses.

Vispār nav patīkami kādu bakstīt,rādīt ar pirkstiem,jo nekas nav perfektstas tā kā būtu skaidrs,bet ko citu darīt? Gribas jau to labāko visiem un lai tas būtu abpusēji. Es nespēju stādīties priekšā kāda komanda aiz šī visa slēpjas,jo nav jau vienkārši vadīt portālu un organizēt tik daudz lietas vienlaicīgi,bet vai tas kalpo kā iemesls ignorēt visus? Nevajadzētu!

Protams,kārtējā malšanās pašai ar sevi,jo šādas domas ir izteiktas vairākkārt,bet citiem ir svarīgāk iedzert vīna glāzi,nekā pievērsties problēmām,kuras ir jau ievilkušās komunikācijā diezgan sen.




ilona13
Jā, vispār traki... man arī nauda no maciņa pazudusi, ielikti 2 vienādi sludinājumi. Protams, vakar vakarā, kad nevarēja ielikt sludinājumu, neradīja, ka nauda no maciņa noņemta, tāpēc droši veicu darbību atkārtoti, ja jau ar 1x nesanaca... rezultātā vienādi sludinājumi un vakar vakarā paceltās pērles šodien ap tiem 11:45, kad andeles darbība beidzot atjaunojās, atrodas tāpat pozīcijā stipri aiz 100...
faberchee
Man tikko pēkšņi izleca kā aktīvs sludinājums,kuru jau pārdevu pirms kādām 2 nedēļām un pat saņēmu atsauksmi;)
Papēja pat pieteikties divas prcējas..Neko ,atzīmēju vēlreiz ka prece pārdrota..Tātad šodien var būt visādi "'gļuki".
tatjana-grossmane
Tas pats, meginaju no rita ielikt sludinajumu divas reizes, nekas nenotika, nauda no macina netika atskaitita. Tagad skatos - abi ir un nauda attiecigi nonemta divreiz. Vienu izdzesu, nosutiju vestuli administracijai, ceru ka par vienu sludinajumu nauda tiks atgriezta.
Komentāru pievienošana tēmai ir slēgta.