Hei, hei! Izvairies no darījumiem, kuri tiek pārvirzīti ārpus portāla! Nedalies ar savu e-pasta adresi, lai veidotu sūtījumu. Vienmēr uzmanies no pircējiem, kuri lūdz ievadīt kartes, internetbankas datus vai PIN kodus.

Ēriks Grīnbergs - UZMANIETIES -tirgotājs/tirgotāja ar daudziem dažādiem profiliem

Šī dāma iepērk savas preces fb, izmanto iepriekšējā pārdevēja preces bildes, taču aprakstā min, ka preces pirktas ārzemēs. Pirms 3 dienām centās nokaulēt jaciņu no mana sludinājuma visai nekaunīgi ( uz pusi no cenas), vēlāk pieslēdzās vēl arī vīrietis no otra profila. Beigu beigās tika pie kārotās preces un ..šeku reku šodien redzu savā dzīvoklī bildētu jaku, tikai teju uz pusi dārgāk un izrādās, pirktu Vācijā :D it kā jau nekas traks, bet jaka nav tik lieliskā stāvoklī kā norāda- laikam nav pamanījusi manis šūto vīli un manuprāt, tik nekaunīgi melot par iegādi ārzemēs un izmantot manu bildi... nu nez.. p.s. pec ziņojumiem andele administrācijai, profilam nomainīts vārds un uzvārds pat ...🙄 PS. UPDATE - kopā ar vairākām apkrāptām pircējām esam izsecinājušas, ka aiz visiem it kā sieviešu profiliem stāv šis Ēriks Grīnbergs, uz kura kontu arī jāpārskaita nauda par pirkumu. Par preču stāvokli nekaunīgi melo - dažas reizes vilkts, "īsta pērle ", lieliskā stāvoklī. Rezultātā pircēji saņem novalkātas jaciņas, kura jau izbalējušas ar defektiem utt. Pārdevējs uz sūdzībām atsauksmēs atbild, ka jaka bijusi brīnišķā stāvoklī un savu vainu neredz, situāciju nerisina. UZMANIETIES !!!
eliina.a
Es uzskatu, ka iepriekšejas pardevejas bildes droši var izmantot, iespējams "tai " iepriekšejai labāka kamera, precīzāka krāsa bildei, kas atbilst realitātei utt. Bet par to ka pirktas ārzemēs, jā nekaunīgi melot un uzskatīt sveša preci par savu un teikt ka ārzemes pirkta, vai arī pārpirkt preces un pēc nedēļas jau tirgot nost pa dārgāku summu😀😀 Šādas ir daudz!!
Arī nesaprotu, kāpēc tirgot preci par tur 50 eur, ja ir šuves saplīsušas vai da jebkas saplīsis, tak nolaid to cenu zemāku, ja reiz ir kas saplēsts🤔
Žēl, ka vairs nav pocija uzrakstīt komentāru pie sludinājuma, tad varētu pateikt, ka nav nekāda Vācijā pirkts utml😀
kaykay
Es par to pašu padomāju, ka žēl ,ka nav komentāru sadaļa. Vienkārši šī pārdevēja sevi iegāza, jo ja nebūtu manis pašas bilde, es pat nepamanītu ! Šai personai vairakas Didriskons jakas - tātad , tāds biznesiņš:D diezgan amizanti, pie atsauksmēm lieliski izteicies Ēriks - viņas sabiedrotais, kurš arī pārskaitīja man naudu par jaku 😄😄😄🤦‍♀️
tatjana-grossmane
Kaut kāds seriāls 😄 tagad eriks.grinbergs1 droši vien būs pirmais kas nopirks kādu jaku un "būs ļoti apmierināts ar pirkumu" 🤡😆 bet ja godīgi - nekad nepirktu no lietotājas kurai ir 80 jakas piedāvājumā, pie tam vēl visos iespējamos izmēros. Kā to var izskaidrot - iegādājos un diemžēl neder, pārdodu tālāk? 😄😄😄
kaykay
Nu es pati arī iztirgoju savu skapi sakarā ar pārvākšanos un man arī ir s-l izmēri, jo vairāku gadu garumā esmu bijusi izteikta šopoholiķe un bijis mainīgs svars, kā arī dēļ auguma īpatnībām esmu izmēģinājusies dažādus izmērus, bet nu jā ,man nav TIK daudz jaku 😄 man savas 20 jau likās daudz 😄😄😄 kā arī mani mulsina tie apraksti, ka visas vilktas 3-4 reizes tikai 🤦‍♀️😄
kaykay
Šiem biznesmeņiem ir entie profili un paši sev liek atsauksmes 😄😄😄😄 kaut ko šādu šeit redzu pirmo reizi... Ir arī Fb profils, vēl ar citu vārdu, kur kādas 20 jakas, visas uzvilktas 3 -4 reizes, jo izrādās izmērs nederēja.. pilnīgi gribās uzrakstīt, ka šai dāmai nopietni jāpadomā par to, kāds tad viņai tas izmērs ir 🤣🤣🤣🤣
kaykay
Nav glīti arī melot, ka prece iegādāta ārzemēs un uzvilkta 3 reizes 🤷🏼‍♀️🤦‍♀️ un neticu, ka visas tās jakas ,kuras ir viņas arsenālā, ir uzvilktas 3 reizes un neviena nav derējusi - kurš pērk sev visus iespējamos izmērus cenās virs 200€ un nomet malā, jo kārtējo reizi neder 😄 ttad pārdevēja vnk ir mele 🤷🏼‍♀️
augustine
Es arī tiko "skaisti" iepirkos... Didriksons jaka lieliskā stāvoklī, "īsta perle" ir līdz kliņķim nomazgāta un novalkāta. Pie tam neatbilst izmēram, es parjautāju, vai atbilst 36, teica, ka jā, bet reāli ir vismaz izmēru lielāka. Skumji, jo pirku bērnam un ne lēti (60 eur), šitādu uz skolu vilkt kauns...
kaykay
Pagājušā nedēļā šādi viena sieviete no viņas nopirka sarkanu altitude jaku - 2x vilktu par aptuveni 80 eur.. 🤦‍♀️ tas nekas, ka jaku bija iesmēlusi tepat andelē no citas pārdevējas, kura konkrēto jaku bija nopirkusi Humana pa 6 eur 😄🤦‍♀️protams, jaka nebija neko labā stāvoklī, bet diemžēl nav jau iespējas brīdināt, jo komentāru sadaļas vairs nav..
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.