Ēriks Grīnbergs - UZMANIETIES -tirgotājs/tirgotāja ar daudziem dažādiem profiliem

Šī dāma iepērk savas preces fb, izmanto iepriekšējā pārdevēja preces bildes, taču aprakstā min, ka preces pirktas ārzemēs. Pirms 3 dienām centās nokaulēt jaciņu no mana sludinājuma visai nekaunīgi ( uz pusi no cenas), vēlāk pieslēdzās vēl arī vīrietis no otra profila. Beigu beigās tika pie kārotās preces un ..šeku reku šodien redzu savā dzīvoklī bildētu jaku, tikai teju uz pusi dārgāk un izrādās, pirktu Vācijā :D it kā jau nekas traks, bet jaka nav tik lieliskā stāvoklī kā norāda- laikam nav pamanījusi manis šūto vīli un manuprāt, tik nekaunīgi melot par iegādi ārzemēs un izmantot manu bildi... nu nez.. p.s. pec ziņojumiem andele administrācijai, profilam nomainīts vārds un uzvārds pat ...🙄 PS. UPDATE - kopā ar vairākām apkrāptām pircējām esam izsecinājušas, ka aiz visiem it kā sieviešu profiliem stāv šis Ēriks Grīnbergs, uz kura kontu arī jāpārskaita nauda par pirkumu. Par preču stāvokli nekaunīgi melo - dažas reizes vilkts, "īsta pērle ", lieliskā stāvoklī. Rezultātā pircēji saņem novalkātas jaciņas, kura jau izbalējušas ar defektiem utt. Pārdevējs uz sūdzībām atsauksmēs atbild, ka jaka bijusi brīnišķā stāvoklī un savu vainu neredz, situāciju nerisina. UZMANIETIES !!!
augustine
Pēc tam, kad piedraudēju šim darbonim ar kolektīvu iesniegumu policijā, minot, ka labi saprotu, kas te notiek, un man zināmi vēl vismaz 6 apkrāptie, naudu savā kontā saņēmu atpakaļ ļoti operatīvi. Tā kā suns zin, ko ēdis. Un nu jau skaidri saprotu arī to, ka aiz visiem šiem profiliem stāv Ēriks Grinbergs, rakstīja vīriešu dzimtē atbildi.
augustine
Izpētot Ditas Kolbergas profilu, redzams, ka tās 5 atsauksmes pamatā ir no svaigi uzceptiem profiliem. Ir dažas ar 1 un 3, acīm redzot tās ir reālās, kur tāds pats stāsts kā man, prece saņemta briesmīgā stāvoklī. Esmu reportējusi viņu andelei (karodziņš pie profila) un izvietoju brīdinājumus FB vairākās grupās. Slikti, ka šeit nav komentāru iespējas, lai brīdinātu citus pircējus...
kaykay
Es ari par to pašu, ka bēdīgi ,ka nav iespējams komentēt. Jo ,piemēram, par sarkano Altitude jaku es jau uzreiz zināju, ka nav viņa dažreiz vilkta, jo zināju, kur iegādāta. Kā arī kažokādas odere tik ātri nesaveļas- man pašai ir Altiude jaka, kurai jau vairakas sezonas un mazgāta- odere izskatās daudz daudz labāk kā jakai, ko viņa pārdeva kā teju jaunu. Žēl, ka nebija iespējams brīdināt pircēju pirms tāda pirkuma.. 🙄
madara_k.
Man līdzīga situācija, arī pārdod tālāk par brangu naudu, bet no manis dabūja par brīvu. Te nu bija uzdāvināt kādam, kam tiešām vajag. Piedevām, nomainīja jakas zīmolu kurš nav īstais. Nezinu gan vai tā pati, jo profilus maina.
kaykay
Fb viņai profils Lelde Bauere - man viņa arī no šāda profila rakstīja, kad centās nokaulēt Didriksons jaciņu vismaz uz pusi lētāk. Kad atteicos, pēc dažām minūtēm uzrakstīja Ēriks Grīnbergs, kurš centās kaulēties tālāk. Beigu beigās tomēr paņēma jaku par norādīto summu ( jo nu jau man principā bija nenolaist cenu šādiem nekaunīgiem pircējiem. ) pārskaitījums bija no Revolut bankas . Ērika Grīnberga. Pēc tam šis profils mani bloķēja fb.
augustine
Es arī tiko "skaisti" iepirkos... Didriksons jaka lieliskā stāvoklī, "īsta perle" ir līdz kliņķim nomazgāta un novalkāta. Pie tam neatbilst izmēram, es parjautāju, vai atbilst 36, teica, ka jā, bet reāli ir vismaz izmēru lielāka. Skumji, jo pirku bērnam un ne lēti (60 eur), šitādu uz skolu vilkt kauns...
kaykay
Pagājušā nedēļā šādi viena sieviete no viņas nopirka sarkanu altitude jaku - 2x vilktu par aptuveni 80 eur.. 🤦‍♀️ tas nekas, ka jaku bija iesmēlusi tepat andelē no citas pārdevējas, kura konkrēto jaku bija nopirkusi Humana pa 6 eur 😄🤦‍♀️protams, jaka nebija neko labā stāvoklī, bet diemžēl nav jau iespējas brīdināt, jo komentāru sadaļas vairs nav..
kaykay
Nav glīti arī melot, ka prece iegādāta ārzemēs un uzvilkta 3 reizes 🤷🏼‍♀️🤦‍♀️ un neticu, ka visas tās jakas ,kuras ir viņas arsenālā, ir uzvilktas 3 reizes un neviena nav derējusi - kurš pērk sev visus iespējamos izmērus cenās virs 200€ un nomet malā, jo kārtējo reizi neder 😄 ttad pārdevēja vnk ir mele 🤷🏼‍♀️
kaykay
Šiem biznesmeņiem ir entie profili un paši sev liek atsauksmes 😄😄😄😄 kaut ko šādu šeit redzu pirmo reizi... Ir arī Fb profils, vēl ar citu vārdu, kur kādas 20 jakas, visas uzvilktas 3 -4 reizes, jo izrādās izmērs nederēja.. pilnīgi gribās uzrakstīt, ka šai dāmai nopietni jāpadomā par to, kāds tad viņai tas izmērs ir 🤣🤣🤣🤣
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.