Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Nav iespēja sarakstē ar klientiem pievienot fotogrāfijas

Cienījamā administrācija,
Vēlos vērst jūsu uzmanību, ka nav iespēja sarakstē ar klientiem pievienot fotogrāfijas.
liene.visendorfa
Jā, es arī vakar pamanīju. Sarakstoties ar pircēju, sapratu, ka fotogrāfijas laikam var pievienot tie, kam ir instalēta aplikācija, bet kas iet Andelē no datora vai arī telefonā aplikāciju neizmanto, tiem nav iespējas pievienot foto. Un pievienot nevar ne sarakstē, kur daudzi šo iespēju lieto, lai ar maksājuma uzdevumu apstiprinātu, ka ir pārskaitījuši naudu, ne arī vēstulēs. Vienīgi forumā šī attēlu poga vēl ir.
tesoroangelito
Tieši tā arī es padomaju (
Ja vajadzīgas papildus bildes -tagad jāmeklē citus resursus ka viņas aizsūtīt .
Ja man jāmeklē citu resursi lai to darīt ,kāpēc tad maksāt andelei par sludinājuma izvietošanu .
Kaut kāds murgs .
Vispirms padomaju ka tā ir sistēmas kļūda ,bet nu pagājis laiciņš un var saprast ka tas ir jaunas andeles reālijas 😞😞😞
private
Pircēja pieteikumā jautā papildus bildes precei...Ko darīt?Vai ir kāda iespēja portāla ietvaros (ne caur WhatsApp) nosūtīt pircējam bildes?
Varbūt kādam ir idejas?
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.