Arī man tika tas gods uzrauties uz ko šādu!!!

Gribu brīdināt visus pircējus apdomāt divas reizes pirms pasūtīt barību no šī cilvēka. Pievienošu sarakstes bildes, lai varat izdarīt secinājumus. Saņēmu paku kurā ir gaiss un kas nav hermētiski noslēgta, kā rezultātā to pārbaudot secināju, ka ir pārdurta. Šādas pakas neatbilst termiņam, jo nav ne jausmas, kad un kur šie caurumi ir radušies. Pārtikā ir ticis mitrums, kā rezultātā tā vairs nav droša dzīvniekam, kā arī termiņš iespējams, kā pie atvēršanas ir sen iztecējis. Pārdevējs apstiprina, ka tādas pakas viņam no Vācijas nāk 50%, tātad pieņemu, ka šis cilvēks apzināti un pa lētām naudām iepērk preces ar bojājumiem un tirgo tās tālāk, cerot uz pircēju nezināšanu. Arī bildē redzams, ko ražotājs norādījis par iepakojumu, kāpēc zemspiediena fasējums ir svarīgs. Atsakās pilnīgi no jebkādām sarunām un lietas risināšanu un preces maiņu. Apvainoja DPD, bet atsakās ar viņiem sazināties. Beigās pēc viņa vārdiem esmu sadūrusi paku pati! Lūdzu esiet piesardzīgi!
Ilze_ A
Neiet runa ko kaķis var vai nevar. Iet runa par to, ka maiss tika atnests mājās un neatejot no maisa viss pārbaudīts un piefiksēts. Kaķis nebija ne tai telpā ne pat tuvu tam maisam. Maisu, kā jau minēju pārbaudīju tiko ienesu un tikko pie zemes noliku, jo par to, ka bija kur pušu jutu jau izņemot no DPD plaukta!
marite.rudko
Mani kaķi skaisti prot sadurstīt ne tikai maisus, bet arī kartona kastēs taisīt ļoti skaistus caurumus. Un es ļauju, jo nodarboties ar jaunradi vajag. Un tas ir pilnā nopietnībā, es neaizstāvu nevienu, vienkārši rakstu kā ir. Ja no veikala atnestā barība nav uzreiz no somas izņemta, maisiņš tiek skaisti pārgriezts. :)) Tā ka kaķi ne tikai to var, prot arī podus gāzt un skapīšu durvis vērt vaļā, vilkt ārā drēbes, pārnēsāt lietas un daudz ko citu. Nevajag kaķus novērtēt par zemu. :) Ja nagus esat apgriezuši, tas nenozīmē, ka nav zobu ar ko griezt.
s_er_h
Tās pēdējās ziņas no viņa ir.. ..diezgan sāpīgi lasīt. 🙁
Bet būs dzīvē brīdis, kad šis atnāks atpakaļ, tīri tehniski jau nāk, jo neslava iekš foruma ir diezgan nopietns trieciens profila uzticamībai + ja vēl ir screeni par attieksmi.
Visticamāk cilvēks nerēķinājās, ka Jūs varētu celt gaismā šo visu.
GRĀMATAS 📚 КНИГИ
Nu un ko pats vēl izdarītu: sudzibas.lv portāla postu uzrakstītu, ar viņa vārdu un uzvārdu. (Tie nav personas dati, drīkst publicēt.) Lai citi netrāpās un Google meklējumos viņa vārds un uzvārds atrastos. Facebook grupās arī, visādu ar nosaukumu - Krāpnieki!
GRĀMATAS 📚 КНИГИ
Un foto speciāli sūdīgs, no interneta, lai nevarētu piesietes pie iepakojuma kvalitātes un stāvokļa!
Jums palika rekvizīti šī krāpnieka, domāju nebūs pa sliktu caur latvija.lv uz policiju iesniegumu uzrakstīt, mīnot visu, sākot ar Jūsu gadījumu, beidzot ar to, cik viņš šeit tirgo. Kaut policija viņu padročēs.
anastasija.atajeva
Pec sarakstes diemzhel izskatas, ka apzinaati ir pardevis Jums sabojatu paku jo norada, ka vismaz puse no piegadatas preces ir tadaa staavoklii. Drausmiga attieksme! 🐷 Vel megina noslaukt vairak naudas par pretenzijas sniegshanu dpd.
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.