Nepārdotās preces

Sveicieni!⚘️
Ko jūs darāt ar lietām (pārsvarā apģērbu), ko šeit nav sanācis realizēt un tiešām nav vajadzīgs? Atdodat bez maksas, nesat uz apģērbu konteineriem, vedat labdarībai...?
mansssskapis
Nododu Otra elpa. Nepatīk glabāt mūžību, ar domu-gan jau kādreiz nopārdos. Ir jau dažbrīd žēl, ka dārgas un kvalitatīvas lietas ir jāatdod labdarībā, bet ir jāmāk palaist lietas.
ruutule
Man skapī ir “the kaste”, kur glabājas pārdodamās lietas. Labas, vērtīgas lietas lieku vairākkārt, citreiz pārfočēju citā rakursā, gaismā. Bet reizi gadā izšķiroju kasti, un to, par ko vispār nav bijusi interese un ko nav žēl, ielieku maisā uz Otro elpu. Vēl var nest uz h&m(uz pārstrādi), tur var arī saplīsušās, un pretī saņemu 10% atlaižu kuponu 1 precei.
Bet ir bijis, ka kāda īpaši vērtīga lieta(piemēram, angoras vilnas jaciņa, jauna) nostāv pat 2 gadus, kamēr tai uzrodas īstais pircējs…
ruutule
Bet patiesībā, vislabāk man izdodas risināt problēmu preventīvi. Samaksāju stilistei, kas izrevidēja manu garderobi, pateica, kas man patiešām piestāv, kas trūkst, lai varētu labāk kombinēt drēbes. Ieteica, ko meklēt veikalā, lai pareizi papildinātu skapja saturu un uzreiz nenonāktu kaudzītē “andele”.
Vēl, nepērku neko, ko nevaru atgriezt veikalā vai aizsūtīt atpakaļ interneta veikalā. Un kad nopērku, mājās kārtīgi izanalizēju vai tiešām labi kombinējas ar pārējo garderobi. Un tas nozīmē, atgriezt arī tad, ja drēbe patīk, bet ļoti grūti kombinējas kopējā tēlā.
misis-alba
Sāpīgs jautājums, jo savas mantas,kas pašam patīk un ir tiešām labas bet nu nekādi neizdodas pārdot, lieku atpakaļ skapī. Grūti saprast ko cilvēkiem vajag,redzu ka tiek nopirktas izstaipītas,saņurkātas ķeskas, bet labas mantas neņem
evilau
Nesu uz Otru Elpu vai konteineru. Jo kad atdodu par par velti,tad kad piesakās, tad vēl grib piegādi par velti ,vai vēl kādas ekstras. Labāk tad labdarība un man ērtā laikā:)
elizabeteelizabetee
Daļu tekstila konteinerā iemetu, daļu atdodu Otra Elpa (var gan veikalā nodot, cik zinu, gan viņu speciālos konteineros, viens ir Galerija Rīga. Viņi paši tad izvērtē, ko pārdot, ko dot tālāk, un vismaz naudiņa aiziet labdarībā). Kādreiz caur Facebook ko atdevu, bet, kā jau dažas minēja, čakars milzīgs. Liekas, jo lētāk tu ko atdod, jo mazāk novērtē tevi un tavu laiku. Sarunā tikties, 5 min. pēc norunātā laika - 'tomēr nebūšu' utt. Piesakās tikai, jo par brīvu, nevis, ka tiešām vajag.. Tāpēc man vairs nav laika un nervu nodarboties ar Facebook labdarību 😅
Ilze Ilze
Ja kāds atnāk ciemos tad var parādīt un piedāvāt par brīvu. Ātrāk atbrīvoties ja nes uz labdarības kontaineru vai var atstāt blakus pie kāda daudzstāvu mājas atkritumu kontainera. Ir arī Otra Elpa, tur var arī mantiņas, traukus un tehniku.