Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

reklāma lapā

Vai es vienīgā pamanīju, ka lapai uzliktas Google reklāmas, bet pašā sākumā solīts ka nebūs, jo redz portāls ir "maksas" ????
xthin
Tikai pasviežu ideju - pie dārgo pērļu sludinājumiem varētu rādīties Bino.lv vai smscredit banerīši :)
Vispār. Man patīk šis portāls. Nopietni. Jo, reāli raugoties - šeit iespējams gan tikt pie kvalitatīvām brendu lietām par krietni zemākām cenām nekā veikalos, gan arī pārdot savas labās, bet pašai vairs neaktuālās lietas par adekvātām cenām.
Es novērtēju AM tieši no šāda aspekta, un, ja varu atsvaidzināt sezonas garderobi ar tieši vēlamo (pārsvarā AM atrodu tieši to, kas man vajadzīgs, pateicoties detalizētajam filtram), tad varu pieciest pāris reklāmas, turklāt tās nav uzkrītošas un nemigrē priekšā sludinājumiem, kā tas ir atsevišķos "ziņu" portālos.
Ja ir iespēja nopelnīt vairāk - neredzu tajā neko nepieņemamu. Kapitālismā dzīvojam :)
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.