Problēmas ar portālu.

Kārtējo reizi nevar nosūtīt vēstules! Ne man,ne es meitenēm. Labi,ka profilā ir norādīts tel nr... Nesen bija problēma,ka nevar izlasīt. Ja maksājam naudu par sludinājumiem,tad gribētos pretī sańemt kvalitatīvu portāla darbību.
andelemandele-administracija
Ļoti atvainojamies visiem AndeleMandele lietotājiem par sagādātajām neērtībām. Tehnika dažreiz mēdz pievilt un diemžēl to nav iespējams iepriekš paredzēt. Uz doto brīdi problēma ir atrisināta. Paldies visiem, kas ar mums sazinājās, tuvākajā laikā visiem tiks atbildēts.
LEE 777777
Man meitenei vajadzēja šodien līdz 13iem braukt piemērīt kleitu, es uzrakstiju vakar atbildi, ka var braukt, loģiski viņa nav saņēmusi, kaut mana atbilde man uzrādās, tagad sanāk es ignorēju , nu kā tā var un cik saprotu nekas netiek darīts, trakakais, ka man uzrādās, ka vēstules aizgājušas, cik tagad jāpārraksta un kam, es vairs neatceros, jo nav kā agrāk visi pēdejie pieteikumi augšā, tiešām mērs ir pilns!
santa_viktorija
Man,pagaidām,viss beidzās labi-vienai meitenei profilā bija tel nr,bet otru es instagram'ā sameklēju... bet pašai vēl ir pieteikumi uz kuriem nevaru atbildēt un jāsūta pacińa,bet nezinu uz kurieni!!! Katru reizi portāla lietotāji cieš,bet atvainošanās un kompensācijas nekādas!
Commenting on this topic is closed.