Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Pārdevējs-Krāpnieks!

Sveiki!
Esmu vēl tādā nelielā šokā, jo ar apkrāpšanu saskaros 1.reizi.Tirgoju un pērku jau vairākus gadus dažādākajās interneta mājaslapās ,bet līdz šim neesmu piedzīvojusi apkrāpšanu!Līdz galam vēl neticās ka tas ir noticis!
!!!!!!ERVĪNS KĀRKLIŅŠ!!!! Ir KRĀPNIEKS, kurš izkrāpa naudu , bet preci neesmu saņēmusi jau vairākas dienas.Uz vēstulēm neatbild.
Viņa dati:
LV75HABA0551015123489
www.andelemandele.lv

Gribēju, lai padalīties pieredzē ,kā jūs rīkojāties , vai griezāties tiesībsargājošās iestādes?Vai panācāt savu taisnību?
Kristine A
Pēc tās pēdējās pievienotās bildes ka tik tas melnais purns nepieder rūdītajai krāpniecei Aijai Gailei. Iegoglējat (Aija Gaile sūdzības). Brīnos vai tiešām ir palikusi vēl kāda, ko viņa nav aptīrījusi ? Pilni fb forumi, un sūdzību portāli arī šiet andelē meitenes apkrāpusi un veiksmīgi aptīrījusi katru otro atverskapi lietotāju. Sēdējusi cietumā un izskatās, ka nekas nav mainījies uzdarbojas atkal. Izmanto svešus kontus, kā jau te minēts un taktika viena, pēc naudas saņemšanas nekad neko nav atsūtījusi, kā tas gadījās aŗi man 2010. gadā, ieberziens uz ~ -150euro par Moncler mēteli ..
soc. tīklos krāpniece sevi dēvē šadi:
dr.lv Aija Pukite
fb Aija Paskova
anna-kocina
Domāju, ka apkrāptās personas varētu būt krietni vairāk.. Jo Ervīns Kārkliņš, jeb mamma uz pilnu slodzi kā pati/s sevi dēvē, ar krāpšanas aktivitātēm jau bijis saistīts iepriekšs..
Rosinu Jūs tiešām nežēlot laiku, un doties uz policiju.
Pieļauju, ka aiz šī Ervīna Kārkliņa, slēpjas kāda cita personas, kas izmanto svešus datus, un sev nepiederošu bankas kontu. Un tur jau atbildība likuma priekšā ir nopietnāka, kā 180.pants -zādzība, krāpšana, piesavināšanās nelielā apmērā, kas lielāko ties klasificē arī naudas izkrāpšanu internetā nelielā (noteiktā) āpmērā.
Krimināllikums 193. panta otrā daļa: "(2) Par sveša finanšu instrumenta vai maksāšanas līdzekļa nolaupīšanu, iznīcināšanu, bojāšanu vai nelikumīgu izmantošanu(!) —soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.''
andelemandele-administracija
Diemžēl šī profila īpašnieks ir identificēts kā krāpnieks. Esam uzlikuši brīdinājumu uz pārdevēja profila, lai informētu un pasargātu citus AndeleMandele lietotājus.

Mēs iesakām vērsties tiesībsargājošajās institūcijās. Pēc atbildīgo instanču pieprasījuma, sniegsim tiem visu informāciju par šo personu, kas ir mūsu datubāzē.
anna-kocina
Lūdzu, www.andelemandele.lv pārdienas atpakaļ jau Jūs brīdināju, skatījumi ap 600, bet redz, ka atrodas arī kādas, kuras naivi notic šīm acīm redzamajām viltus publikācijām. Arī man, kad interesējos par itkā somas iegādi atsūtīja tieši šos pašus rekvizītus.
Ja es Jūsu vietā būtu pārskaitījusi naudu, uzreiz sazinātos ar swedbanku,izklāstītu par to, ka izkrāpta nauda,un neviss(!)klientu konsultantei, bet uzreiz jautāt, kā var sazināties ar nodaļas vadītāju, prasīt kā risināt situāciju,kur rakstīt iesniegumu (adresētu bankai)? Norēķinu kontu īslaicīgi bloķēs. Uz ātrāko, bez liekām šaubām, ko teiks, kāds būs rezultāts dodies uz policiju, raksti iesniegumu. Esi droša un uzstājīga, tici man tas rezultatīvi atmaksāsies!
Kad apkrāpa mani, ar savu uzstājību ļoti raiti aizgāju līdz tiesai. Meitene, kura apkrāpa mani, vēlējās caur probācijas dienestu atmaksāt man izkrāptos zaudējumus, un piedāvāja morālo kompensāciju, bet tā kā man par izkrāpto naudu būtiskāks bija princips, gāju līdz tiesai, un ņemot vērā, ka meitenei bija vēl vairāki iesniegumi par krāpšanu, dabūja reālu brīvības atņemšanu uz nedaudz vairāk, kā gadu sieviešu cietumā! Protams, tiek atgūti arī zaudējumiem, un morālā kompensācija.
Tā kā rezultāts ļoti atkarīgs no apkrāptās personas pašas, man šī bija lieliska pieredze, tiesa esmu ar juridisko izglītību, bet zinu, un ticu, ka progresīvs rezultāts attiecībā uz izkrāptās vērtības atguvi ir reālāks par reālu ikvienam. Krāpnieks jau gaisā neizkūp!
Tā kā ļoti iesaku griesties policijā, man ir vairākas personīgas, izcili ātras un veiksmīgas pieredzes..
Lai izdodas !
anna-kocina
p.s
Un ar iesniegumu policijā iesaku lieki nekavēties, ja mērķis tiešām ir atgūt izkrāpto naudu. Un noteikti nedzēs ārā sarakstes, pēc saites paņems IP adresi no kurienes vēstules nākušas. Kas visticamāk ir darīts no mājām, vai mob. tel. Vai arī, ja tiešām krāpnieks bijis tik "gudrs", ka krāpniecību veicis no publiski pieejamiem datoriem (datoru saloni/bibliotēkas.. ), tur visur ir kameras, un , lai pie datora apmeklējuma piekļūtu sevi kaut kā ir jāidentificē. Tā kā atgriezenisko saiti atrast ir 1 un 2 ! :)
atsauciba
Labrīt, kaut ka krāpnieki aktivizējušies uz septembri.... starp citu par šo profilu jau rakstīja forumā, kad vēl tikai parādījis, jo bija n-tie pieteikumi, un prece nebija ilgu laiku pārdota vai rezervēta! Toreiz, laikam somas bilde bija, tieši no šī pārdevēja.....tur tēma bija ''pirkt vai nepirkt'', kā es jau rakstīju, tur nebija kaut kas labi!! Un man liekās...cits vārds un uzvārds ka tik nebija! Bet preces visas tas pašas!
Bet ja kas, ir arī cita veida krāpnieki parādījušies šeit....ko tik neizdomā viņi! Arī pirmo reizi man tā ir, kaut arī esmu šeit jau gadu......
Kā saka - '' mūžu dzīvo, mūžu mācies!''........pastāv arī karma, viss 100% atgriezieties viņiem!!
Ps. bet uz policiju aiziet vajadzētu, visam trijām pircējam!!
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.