Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Omnivas sūtījumi kavējas

Sveikas!

Varbūt vēl kādai ir gadījusies ķibele šajās dienās ar Omnivu? Gaidu trīs paciņas no svētdienas/pirmdienas, bet joprojām neesmu saņēmusi. Izsekošanas kods rāda, ka ir terminālī, tad atkal nodots kurjeram, tad atkal terminālī.

Omniva katru dienu sola piegādāt, bet joprojām nekā...
Anita Ance
Ai, man vispār mājās noformētais sūtījums, kurš tika ievietots pakomātā, pēc izsekošanas koda uzrādījās kā tikai noformēts. Uz manu jautājumu, kas notiek, saņēmu atbildi ar ievadu - Ja Jūs tiešām ievietojāt pakomātā - it kā es būtu to izdomājusi aiz gara laika. Trīs dienas solījās, ka meklē, līdz šodien pazvanīja sieviete, ka saņēmusi manu sūtījumu tepat Liepājā - kaut uzlīme virsū pareizā, ar pareiziem datiem ar galamērķi Valmierā gan manis rakstītā, gan pie pakomāta izprintētā. Priecājos, ka manu paciņu saņēma godprātīgs cilvēks, kurš ar mani sazinājās un atdeva, jo varēja jau arī nezvanīt un nelikties ne zinis. Ļoti nepatīkama situācija. Tagad vairākas paciņas ceļo pie saņēmējiem, ceru, ka viss būs veiksmīgi.
janetajumtina
Atļaušos papildināt-ar Liepājas kurjeriem regulāri gadās problēmas! Draudzene no Liepājas,kura gaidīja paciņu no manis,saņēma sveša cilvēka paciņu ,kurai bija jāpienāk Rīgā. Kā var kurjers izsniegt ne to paciņu pat tad,ja uz tās ir divas uzlīmes,kur melns uz balta norādīts īstais adresāts? :D
annitejg
Es šodien no Omniva saņēmu atbildi,ka VARBŪT šonedēļ es saņemšu savas pakas un manas tik piegādātas. Es vienkārši esmu neizpratnē par to,kas notiek, sūtu daudz un saņemu daudz un šitā nav bijis. Man karājas gaisā divas pakas kuras man ir jāsaņem,un divas pakas ko gaida klientes.
Mana pirmdien pakomātā ievietotā paciņa vēl joprojām tālāk par šķirošanas centru nav tikusi (ievietota pakomātā tepat Rīgā). Jau 5x " ieradusies šķirošanas centrā" un "nodota kurjeram"- citu ierakstu nav. Nav jau pirmā paka, kas man tur zudusi (kompensāciju tā arī nesagaidīju)... Skumji...
Jā, solīts makā nekrīt... bija solījuši, ka vakar piegādās. Sūtījuma izsekošanas kods rāda tik to, ka omnivā pamuļķi strādā- paciņa "ieradusies šķirošanas centrā" un "nodota kurjeram", un tā 3x dienā... Drīz sākšu ticēt krāpnieku populārākajam attaisnojumam, ka kurjeri sūtījumus sabojā :) rodas iespaids, ka viss omnivas personāls sūtījumu pielaiko...
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.