Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

klusējošie pircēji

Jautājums administrācijai un pieredzējušiem pārdevējiem: ko darīt ar pircējām, kuras piesakas precei, kaut ko pajautā un pazūd (ziņas lasa, bet klusē pat vairākas dienas). Saprotu, ka pēc noteikumiem nevaru atsauksmi atstāt (darījums nav noticis), atliek tikai dzēst pieteikumu pēc 1 dienas, bet tracinoši, ka tadā veidā veidojas pircēju rinda, kas varbūt attur no pieteikšanās citus, bet reāli pircēju nav. Vai pieteikums reāli nenozīmē vēlmi preci iegādāties? Jautājumus var uzdod komentāros, tāpēc jau nav jāpiesakās.
kakis77
Es šeit piereģustrējos salīdzinoši nesen un līdz atradu šo tēmu forumā, nevarēju saprast, ko tas nozīmē, ka piesakās, neatsaka un tad man ilgi jāgaida, lai varu izdzēst to pieteikumu. Man vidēji no 5 pieteikumiem varbūt 1 ir reāls pircējs, pārējie vienkārši izbeidz saraksti un pat neatsakās no preces. Baigi jocīgi tas ir. Man šķiet, ka nav taču grūti uzspiest "Atteikties"...
janetajumtina
Daudzi neatsakās,jo(kā man kāda dāma teica,vai pat vairākas),ka pieteikumam ir jāpaliek,ja nu viņa kādu dienu izdomās nopirkt. :D Kad pavaicāju kādēļ nevar vienkārši to kādu dienu pieteikties no jauna,ja būs prece,neatbildēja. Žēl,ka limits ir 24h pēc kuras pats var izdzēst,bet tajā pašā laikā arī pietiekoši.
janetajumtina
Vai tad rēķinus nemaksā ar pēcapmaksu,nevis priekšapmaksu? Attiecīgi par kāda soda procentiem var būt runa,turklāt-andelē? Es 100% neatbalstu tos,kas piesakās,atsakās,uztaisa trādi rīdi,bet tas tak ikdienā pilnīgi neko nemaina,vienkārši nerezervē,nereaģē,bet pārdod tiem,kuri samaksā.
Ja interneta veikalā saliec grozu ,arī sāk rēķināt soda procentus,kaut neesi nospiedis ''pirkt''? Tas viss ir tik lieki,pārlieku emocijām pilni.
Piemērs-ja uzraksta par vienu lietu divas meitenes,pārdodu tai,kura to iegādājas,nevis uz kuru jāgaida. Par pārējām,kuras ir tūristes,pasmaidu un viss. Neredzu iemeslu veltīt tam laiku,jo tas ir viņu hobijs,ne mans.
laurame
Vai ne? Tad jau veikalā,ja darbiniekam pajautās kaut ko par kādu preci, šis nesīs to līdzi līdz kasei un liks samaksāt .
Portālā esmu nesen un man arī ir uzdoti jautājumi par precēm ,un pēc atbildes vienkāršs klusums. Tātad nav tas ,ko meklēja. Es tak neterorizēju uzreiz ,lai ņem. Šausmas ? tādas brēkas celt un vēl atsauksmes likt. . .? Nervustrongu vajag padzert!
pērļu pūralāde
Sveika! Vai pieejamas?
22:39
2. aprīlis
sveiki.jā
05:52Izlasīts 2. aprīlis, 12:52
Vai ir kādi defekti, nodilumi? Ja nē, labprāt iegādātos
12:53
Defektainas drēbes netirgoju,bikses ir valkātas,bez defektiem un traipiem,protams,nav izstaipītas.
13:32Izlasīts 2. aprīlis, 16:44
Vai sūtat ar pakomātu?
16:45
jā,+2.88Eiro ,kā norādīts sludinājumā.
16:54Izlasīts 2. aprīlis, 16:55

Liv Lie-kā saņēma atbildi uz savu jautājumu,ka sūtu ar pakomātu: klikšķis atteicās.Cirks par velti.
pērļu pūralāde
Janeta Jumtiņa 2. aprīlis, 11:40
Es,protams,atvainojos,nav mana darīšana,bet kā var likt atsauksmi par nenotikušu darījumu?Darījums nav noticis,jo persona kas rezervēja,neliekas ne zinis 10 dienas,bet prasīja konta nr.,ka tūlīt skaitīs.Ja kāds neapmaksā rēķinus noteiktajā darumā,tad tiek uzrēķināti soda %,arī šeit ir OBLIGĀTI jābūt opcijas: kas rezervē un prasa konta nr.un noteiktajā datumā pazūd-obligāti jāliek atsauksme,lai sakārtotu šo haosu.Tā domā tūkstošiem lietotāju,ne es viena.
Nikola Starostina
Man arī ir ļoti interesanti gadījies :)) Pircēja piesakās precei, saka ka ņems un atsūta adresi uz kuru jāsūta un pat nepajautā konta nr, tad pēc tam pati atsūtu konta nr, un mani ignorē. Pēc 3h jautāju, kad varēs ieskaitīt naudu, uz ko man atbild - jau pārskaitīts. Tas bija 24. Martā. Naudu kaut kā vēl nesaņēmu :D 2. Aprīli ŠĪ PATI meitene man piesakās krekliņam, uzprasa vai pieejams. Es atbildu jā - tajā pašā dienā. Jau ir 6. Aprīlis, un vēljoprojām viņai laikam mana ziņa nav pienākusi :D
An JC
Manuprāt , nopietnu pircēju neatturēs priekšā stāvoši pieteikumi. Gribēs to preci, tad arī pieteiksies . Ja prece nav rezervēta, tad parasti 90% gadījumu ir pieejama, jo iepriekšējie pieteikumi nav pārāk izlēmīgi. Esmu dabūjusi preci , būdama rindā nr.7.
Jenny Jenny
tieši tā! ;) Tā saucamā "problēma" vairāk ir pārdevēju galvās. Ir bijis tā, ka neesmu iegājusi Andelē vienu, divas dienas (negrozās jau visa pasaule tikai un vienīgi ap Andeli) . Ieeju, skatos, mans pieteikums no pārdevēja puses ir dzēsts :) Pēc tam vēl mēnešiem redzu,ka karājas saitā :) , nevienam nevajadzīgs. Bet nu ja negrib, nevar dažas dienas pagaidīt, un mistiski satraucas, ka norāde, ka ir kāds pieteicies , atbaidīs citus pārdevējus (lai arī man škiet, tieši psiholoģiski pievilinās) , tad neko. Katram savi putni galvā :) :) :)
Jenny Jenny
palasot komentārus, rodas iespaids, ka pircējs bez maz taisās laulāties ar pārdevēju, un ja atsaka, tad kā jaunai līgavai puņķi un asaras pa gaisu :) :) :)
Es teiktu ka vislielākais sviests ir izsekot pircēju, rakstīt, tincināt vai pirks, nevis tas, ka pircējs pazūd un atsakās.
Un daža laba meitene, kas te ir pavaimanājusi par komunikāciju, pati komunicēt nemāk, lai arī tirgojas diezgan aktīvi. Nenopirku neko, tieši dēļ tā ka komunicē asi, nesaprotami, ar tādu toni, ka liekas ka pat nepērkot neko jau esmu kaut ko parādā.
Atslābstiet un priecājaties par notikušajiem darījumiem, nevis vaimanājat par nenotikušajiem!
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.