Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Ignors no administrācijas !

Sāk šis portāls godavārds tracināt! Nepietiek ar to , ka sludinajumi maksas portals regulāri lago, bremzē vainu vispār nestrādā!!! Tad tagad tāda situācija ! 4 datumā ieliku pērli , kura pēc pus dienas tika apturēta! Par iemeslu tam bija 2 objekti viena bildē ! Tika uzdoti konkreti jautājumi administrācijai jo te esmu pamanijusi daudiem ta ir un neko neblokē nevienu! Protams atbilde veljoprojam nau saņemta ! Vakar pirmaja dienas puse ari sludinājums pats tika labots be nekādas reakcijas...vēljoprojām nau atbildes un sludinājums no vakardienas pirmās dienas puses tiek izskatīts ! Jautājums par ko maksāt šeit naudu par attieksmi tādu darbu ???.......
pērļu pūralāde
skapis123 22. aprīlis, 9:06
Tu pati te tirgo 101 dažādu izmēru, pat veicot maksājumu ir jānorāda mērķī konkrēts rēķina nr! Pirms bakstīt uz citiem, sāc ar sevi un pazūdi ar savām humpalām no šī portāla, ja tik ļoti kaut kas nepatīk!!!!
Tu neesi skuķi,iekarsusi vai jau paspēji saules dūrienu dabūt?-laimīgu taciņu!!! ja Tev ir humpalas,tad tirgo un priecājies.man nav ,nekad nav bijušas un nebūs.Viss,ko tirgoju ir mans,viss pirkts par naudu un čeki arī ir.
pērļu pūralāde
Apskatījos-skapis 123 nav neviena atsauksme,bet portālā ir kādu laiku, seko viena persona,kas pilnīgi visiem seko šajā portālā,tātad secinājums ir.Kārtējā persona,kurai administrācija ļāvusi reģistrēt pēc skaita n-to niku.sēž un klabinu par visu un visiem.
Gita Rinka
Prieks,ka portāls beidzot normāli darbojas,bet sms telefona par vēstulēm nepienāk,kā arī paziņojumi,ka kārotai precei ir samazināta cena.Vienu brīdi nāca ar diennakts nobīdi,tad tagad vispār nekā.Vai varbūt tā ir tikai man?
pērļu pūralāde
Drosmīgākās meitenes sa;nematies un rakstat pieteikumu Bez Tabu!!! Tas sen ir jādara,citi tirgo 300-700 preces dažādu izmēru un tas ir normāli ,citiem sludinājumus bloķē-esot komerdarbība.
Kristata-taču ir komerdarbone,visa prece ir vistīrākā komerdarbība,ar nolūku tiek iepirkta,lai šeit tirgotu vairumā.
hauseofandelemandele-arī taču ir tikai pārdevēja,kas netirgo savu preci,vēl jo vairā visu laiku skaits turas virs 700+
To,ka ignorē regulāri vēstules,tā ir taisnība,es visu nedēļu rakstu neskaitāmas vēstules par vienu sasāpējušu jautājumu,man neviens neatbild.
bfi34
Tu pati te tirgo 101 dažādu izmēru, pat veicot maksājumu ir jānorāda mērķī konkrēts rēķina nr! Pirms bakstīt uz citiem, sāc ar sevi un pazūdi ar savām humpalām no šī portāla, ja tik ļoti kaut kas nepatīk!!!!
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.