Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Uz cik ilgu laiku tiks portāls apturēts?

Kur tagad likties visiem pārdevējiem? :))) Kur likties pircējiem??? Tik foršas lietas atķeksētas uz vēlāku iegādāšanos un še tev :((
sendrali
Tā kā redzu, ka dažs labs aiz bezdarbības jau prātā jūk, savukārt man darbam traucē nemitīga telefona un pulksteņa vibrēšana, slēdzu šo tēmu ciet.
Vajadzīgo jautājumu sev noskaidroju, tālāk aprobežojos ar pacietību un gaidu veiksmīgos rezultātus.

Došu iespēju darīt citas lietas, ne tikai sēdēt andelē...
Lai visiem jauka diena!
Ilga P
Šajā sarakstā ir izvadītas jaunākās tēmas forumā, nevis pēdējā aktivitātes tēmās. :) Es jau sen to pamanīju, kad sekoju līdzi meklēšanas tēmām.

Un pirms stāstīt kaut ko par nepievienotām dienām, iesaku pamēģināt paskaitīt. Re kur atvieglots darbiņš: www.omnicalculator.com
Iemet savu sludinājumu publikācijas datumu un beigu datumu un saskaitīs Tavā vietā.
vvkat
Interesanti, ka šo tematu var manipulēt un nepacelt uz augšu forumā, kautgan citi gan ir pacelti kā ir jauns koments 🤔 Cik izdevīgi, lai daudzi citi cilvēki neredz, ka viņu naudiņa par sludinājumiem ir apkāsta uz veselu nedēļu. Kauna nemaz nav šādi darboties?
vvkat
Pilnībā piekrītu, šobrīd portālā ir 1703 jaunas pērles pievienotas, 8:20 no rīta Jau. Ņemot vidējo cenu pa sludinājumu 0.35Eur x 1703 = ap 600Eur dienā x 30 dienas = ap 18000Eur mēnesī. Lūk šādas un vēl lielākas summas šis portāls ienes, bet kad ir jābūt atbildīgiem un caurspīdīgiem, savus solījumus pildošiem par tādu nieku kā vai nu atgriezt naudu par zaudēto nedēļu sludinājumiem vai pieliekot tās solītās dienas, tad neatbild ne uz vienu vēstuli...
vvkat
Jau ir pagājusi Nedēļa... Ne 3 dienas. Un ja es maksāju par sludinājumu, vēlos lai arī tas ir Pieejams pircējiem. Ja ieliekat pāris un samaksājat 1eur, tas varbūt jums ir nieks, bet ja tirgojat visu savu pavasara revīzijas garderobi, tad var saskaitīt labi cik iziet uz visiem sludinājumiem vien.
Komentāru pievienošana tēmai ir slēgta.