Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Vai tā drīkst darīt?

Sludinâjumā redzu - 38 izm botes! Pasūtu, samaksāju- izņemu no paciņas 40.5 izm botes! Protams- neder ! Vělos bez nekādiem strīdiem atgriest preci un saņemt naudu! Sūtītāji nepiekrīt , sākās visādi brīnumi, ka viņai ie 38 un labi derěja, ka jāměra iekšpědiņa( 25.3cm) . Vai tiešām drīkst tirgot , melojot par izměru? Un věl jāklausās pamācības , ka nike jāpěrk 2 izm par lielu. Tad jau liekam izměrus, kādi rādās un krāsu un garumu....arī preves stāvoklis" kā jauns" , ir stiepts jědziens! Apsolīju pārdevějiem , ka ziņošu par viņiem ! Neņemiet ļaunā , HRNS un Nikola Starostina , solījumi jātur! Gaidu naudu un adresi, uz kuru atgriest jūsu nezināmā izměra botes!;)
monta_m5
Sveiki. Man arī rūgta pieredze ar Nikola Starostina vai tā saukto mauriete. Lūdzu nepērciet no viņas neko. Viņa atsūta galīgi nolietotas preces.Pasūtīju no viņas convers baltas kedas, sludinājumā viss uzrakstīts kad lietots, lieliskā stāvoklī,bez defektiem...cena 35€ pārskaitīju viņai 35€.. un gaidiju kedas... vakar saņēmu kedas un biju šokā... kedas nav tās kas sludinājuma bildē bija parādītas, saņemtās kedas ir ar dzelteniem pleķiem, drausmīgi ož pēc pulvera, zole caurumaina..briesmīgi. Viņa sludinājumu izdzēsusi , lai nevaru ielikt par viņu atsauksmi. Rakstīju viņai kad kedas sūtīšu atpakaļ un vēlos naudu atpakaļ.. visu atrisināt mierigi un to kad vēlos naudu atpakaļ jo tās nav tās kedas kas bija sludinājumā.. un pat sūtot ar Omnivu ievadījusi svešu nr. Īsta krāpniece! Žēl... kā var šādi apkrāpt cilvēkus..
mare
Skaidrs, tātad melot drīkst ! 😁 kas jāměra??? Es pasūtīju 38, atsūti 38!!! Ja man nederětu sūtītais 38, tad tā būtu mana vaina ! Bet man atsūtīja nepasūtīto izměru !!forši, tad jau nav jānorāda izměrs😁😁😁nu vispār!!!
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.