*Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensistīva informācija.

Vnk jautājums šeit visiem. 🌞

Kādēļ andelē cenas ir 2x lielākās nekā precēm ar atlaidēm parastajā veikalā un internetveikalā?

Kāpēc brīvi atļauts tirgoties ar humpalās iegādāto, vai pa tiešo no humpalu veikaliem?

Kāpēc pārdēvēji nenēs atbildību par pārdoto?

Kāpēc lietotas preces ir kosmoss dārgās?
Manuprāt, lietotas drēbes, tas ir kaut kas max. līdz 10 - 20 € (jā tas zīmols tik vērtīgs). Pircējs, kam ar statusu problēmu nav, nepirks lietotus zīmolu preces, un lietots jau nemaz neizskatīsies tik svaigi, tādēļ varēs to mānīt... vai arī kāda jau stārpība.



Es te jau pāri par 200 precēm iegādājos, var redzēt profilā, bet gandrīz visas iegādàjos ar papildus atlaidi, ko lūdzu pārdēvējiem, jo tas cenas pārsvārā nebija adekvātas un realās priekš lietotām lietām. Paldies visām meitenēm, ar kurām līdz šim sadarbojos, kā andelēšanai nebija komerciālā rakstura.

Komersanti man atlaidi nebija dēvuši, vai arī palika ļoti neapmierināti ar piedāvājumu pārdot lētāk.

Dālos ar savu pieredzi un andelēšanas knifiem. Varbūt nodēr. :))

Maksa par sludinājuma izvietošanh ir neadekvāti liela. Kā jau minēju, jāpārskata npteikumi un jāļaui ievietot bezmaksas sludinājumus pērlēm, kuru cena nepārsniedz 5,- € vai arī pat 10,- €
janetajumtina
Pa dienu man tas šķita pārsteidzoši un pat savā ziņā smieklīgi,bet tagad jau tas izskatās skumīgi. No vienas puses es saprotu vēlmi ,lai neeksistētu pakaļdarinājumi un tamlīdzīgi,bet no otras es neizprotu kādēļ tajā jāiegulda tik daudz enerģijas,resursu. Andeles sakarā jau nekas nemainīsies. 🤷‍♀️ Šobrīd vēlme,kuras pamatā ir šķietami labi nodomi,pārvēršas par publisku pazemojumu pašai autorei,jo izpausmes veidi ir visai "interesanti",ne katram cilvēkam raksturīgi ar tādu naidīgu fonu pret cilvēkiem
punduris
Pētniece ir palaidusi garām vienu sīkumu - andelemandele.lv ir sludinājumu izvietošanas platforma. Tāda pati kā ss.lv tikai mazliet advancētāka. Ar to arī viss ir izteikts. Diez vai SS vadībai kāds sienas klāt par to viltojumu kaudzi un citiem krāmiem kas tur tiek pārdoti. Cik zinu, arī tur ir sludinājuma ievietošanas maksa un neviens neraud.
magdalenalett
Ar to viss kārtībā, ieskaitot privātuma politiku, personu datu aizsardzību utt. .un tas par ko Jūs uztraucaties, ir GDPR, un tas ir saistošs tikai un vien juridiskām personām. Palasiet regulu garājā rudens vakarā, lai neietekmet ar dezinformāciju.
Paldies par jautājumu. ⚜
punduris
Pati pirmīt aogalvojāt, ka esat nopirkusi šeit 200+ lietas kas atbilst tam, kas redzams jūsu profilā. Tagad izrādās, ka esat nopirkusi daudz vairāk un tas tiek izmantots pētījumam. Parasti pētījuma dalībnieki zina, ka piedalās kaut kādu datu apkopošanā statistiskām vajadzībām. Vai esat informējusi šos pārsimts cilvēku, par savu pētniecisko darbību? Piemetināšu, ka jebkāda veida datu iegūšana pret respondenta gribu vai ziņu, nav likumīga :)
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.