Iesniegt sludinājumu

Vai pamanijāt, ka nopērkot sludinājumu un uzspiežot Turpināt tiek atvilkta naudiņa dubultā.
andelemandele-administracija
Sludinājuma maksa ir atkarīga no preces sadaļas - sludinājums ar bērnu krekliņiem, protams, būs lētāks nekā sludinājums dāmu kažokiem. :)

Maksa ar SMS ir aptuveni 50% augstāka kā sludinājuma apmaksa ar Maciņa starpniecību. Sludinājuma publicēšanas summai klāt tiek pieskaitīta maksa par mobilā tālruņa numura operatora pakalpojumiem.
mademoisele
Vienreiz paceļot sludinājumu summa parādījās nevis 10 centi,bet gan 20 centi,nobrīnījos un vienkārši uzspiedu refresh,tad summa atkal bija vecā ,labā 10 centi. Bet pēc tā sāku aizdomāties,cik reizes šādi nepaskatoties esmu pacēlusi sludinājumu par lielāku summu...
L. B.
Oficiālais Andelemandele.lv profils, kur palīdzam sabiedrībā zināmām dāmām izpārdot garderobi.
Ielūkojies TV dīvu, mūziķu , populāru uzņēmēju u.c. drēbju skapjos un nomedī Pērles ar odziņu :
Es gribētu pa tiešo nopirkt no kādas "sabiedrības" dāmas,nevis caur starpnieku ar 500% uzcenojumu.
pērļu pūralāde
Nekaunība un negodīgums šeit ir 200% ,ja ne vairāk.Ir bloķēti sludinājumi,izlabot nav iespējams,kaut gan tas rakstīts?kā uzspiežu labot,tā sarkans aplītis.esmu uzrakstījusi n-tās vēstules,protams,ignorē un naudu neatgriež,nepaskaidro,kā izlabot?
Rakstu visāsm iespējamām institūcijām,bezkaunībai reiz jābeidzas.
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.