Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Izskaidrojiet kads man!

Pilnigi nesaprotu jegu. Tiek ielikta pardosana prece. Un ntas reizes "pircejas" jauta: Sveika, vai pieejama? Loti velos iegadaties!
Un pazud momentali.

Jega jautat? :D Saprastu ja tas butu viens gadijums, bet tadi ir 20 :/
daceka
Man pēdējais hits:
Vai prece pieejama? Talak... varat lūdzu merus atsutit. Vēl bildes. Atlaidi iedosiet? Defektu nav?
Sarakste ilgst visas dienas garumā...
Atsūta savus datus. Es aizsūtu savus...

Un sanemu atbildi, ka kontā neesot naudas. Es saprastu, ja pirktu šinšilas kazoku, bet perk par 12 eur. 😃😃😃
Nju tad ja nav tev ko darit, tad nedoma ka citam nav ko darit. Vispirms apskati konta stāvokli un tad raksti. 👍🤔😉
L. B.
Ar acīm taču var šķirstīt un skatīties sludinājumus dienām ilgi,kāpēc jāpiesakās un jāprasa konta dati,ja nav vēlme pirkt,nav naudas u.tt? Protams,tā 95% personām ir izklaide visos portālos,šeit vairākumā,jo atsauksmes šim svilpastēm tiek dzēstas,administrācija īpaši aizstāv.
Lady Luck
Vēl jau pastāv tas faktors, ka te sludinājumus ievieto ļoti daudz, 10 min laikā jau parādās vairāki citi piedāvājumi un kamēr raksties ar pārdevēju, ieraugi ko labāku un saproti, ka tomēr ņemsi citu. Konkurence šeit ir liela, varbūt tādēļ meitenēm domas ātri mainās. Un ja Tu ieraugi labāku piedāvājumu, īpaši, ja vēl par labāku cenu, tiešām neatteiksies, jo tikai sāki runāt ar pārdevēju?
Personīgi man tā arī ir bijis, neliegšos, pāris reizes noteikti.


(es nerunāju par tām, kas vienkārši 10 cilvēkiem sūta - pieejams, pieejams, pieejams un svārstās domās, vai vispār grib, vai vispār vajag...) arī man ar pircējām ir bijuši ļoti īpatnēji gadijumi, tādi kas šauj smadzenes no fāzēm ārā un tādi, kas liek no sākuma šokēties, vēlāk pasmieties.. īpaši pēdējais, kad meitene līdz ar svārkiem bija gatava pirkt manas lietotās zeķubikses :D ) bet nu es esmu ļoti pacietīga, ja pat mani troļļo, ceru, ka es kādam lieku pasmaidīt :)


pērļu pūralāde
26. oktobris
Vēlos
12:05
Caur Omnivu, lūdzu rekvizītus
12:08
šodien nevarēšu izsūtīt.
13:05Izlasīts 26. oktobris, 15:38
Nekas, man nedeg :)
15:39
L K -pieteicās,nosūtīju prasītos konta datus,klusums 3 dienas,portālā bija regulāri.Kad uzjautāju par rezervēto preci,momentā atteicās.Un tas ir regulāri,tā ir sistēma.
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.