Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Neredzi pērles

Vai es vienīgā šorīt redzi ierobežotu skaitu pērļu?(Iespējams, tikai jauno) Pazuduši arī favorīti, katrā sadaļā tikai pa 3-4perlem?
janetajumtina
Saņēmu identisku tekstu :D Mūsu vēstules pat neviens nelasa,atļāvos uz šo atbildēt ar ''Labdien! Vai kādreiz ir iespējams saņemt arī kādu informāciju/skaidrojumu,nevis copy paste tekstu,kurš balstīts uz ''atšujies'' noskaņu?'''

i.i.
Mani šis “gļuks” parasti skar tieši tad, kad ir laiks parpaloties un andelēties. Tāpēc samērā regulāri sludinājumus neaktivizēju, jo sistēmā ir kāda problēma. Un kad atkal viss strādā, tad pati vairs neesmu Latvijā. Magic! 🙈😂
alita
Man jau kādu mēnesi nav redzami manas pērkes sadalā "Jaunās pērles". Pārbaudiju gan uzreiz pēc publicēšanas, gan pēc 5 min, 20 min, stundas un t t. Rakstīju adminiem, atbildēja, ka viņi visu redz un viss ir ok😁🤦‍♀️
janetajumtina
Es domāju,ka nav vajadzība neko ziņot,tas ir uz katra paša sirdsapziņas cik kvalitatīvu pakalpojumu vēlas sniegt. Nagi niez,bet aiiii,baigi vajag negācijas kurināt,kaut arī tāpat mums kakā uz galvas nemitīgi,bet nu nav vērts. Ceru,ka kādreiz Līva attieksmi mainīs un neskatīsies uz visiem no augšas,it kā mēs būtu ko nodarījušas.

punduris
bet par ko tad? par to, ka maksā, bet nesaņem kvalitatīvu pakalpojumu? tā ir PTAC kompetence. Es pat nezinu, ko VIDam varētu ziņot. Tā kā šis ir elektronisks pakalpojums ar distances līgumu, tad nekādiem rēķiniem nav jābūt. Naudu paņem, mums dod iespēju ievietot sludinājumu, attiecīgi tas, cik tas ir kvalitatīvs, ir PTAC kompetence. Vai ir vēl kas tāds, ko nevaru iedomāties sasaistīt ar VID?
punduris
arī tas neko nemainīs. VID nosūtītu uz PTAC, PTAC nodod info saimniecei, saimniece sniedz paskaidrojumu, ka neko nepārkāpj un viss. Varu mēģināt atrast PTAC atbildi, bet tā bija visai vīzdegunīga.
punduris
pagājušo gadu vērsos ptac ar oficiālu iesniegumu un saņēmu oficiālu atšuvienu, ka portāla darbība tiek nodrošināta par 99,6% kas ir adekvāts cipars kaut kādiem tur noteikumiem un, jam sludinājumi nav redzami cik tur tās stundas, tad šo laiku kompensē, pieliekot pie sludinājuma termiņa. visādā ziņā ptac un andeles līvai šādas sūdzības ir pie kājas.
artmax
Man no 55 parādās 1.
Nolēmu ka dators niķojas, pārbaudīju mob.apl. - tas pats.
Šis ir maksas (un ne tās mazākās) portāls, domāju ka šeit jau jārunā par kompensācijām, nevis ups, atvainojiet.
janetajumtina
Dators jau nekontrolē portālu,to dara lapas izstrādātāji.
Neviens nekad nav nodarbojies ar kompensēšanu šeit,nevienam no portāla adminiem tas nav bijis aktuāli,jo visam atrod otru pusi-ārā smuks laiks,izejiet to pabaudīt! :D Reizēm pagarina sludinājuma termiņu,tas arī viss. Man personīgi jau sen ir pazudušas ekspektācijas. Mūsu komentāri neko nemainīs,adminiem vienmēr ir bijis vienalga,jo tāpat mēs maksāsim par sludinājumiem,tāpat būs cilvēki,kuri maksās par andeles pasākumu,viss notiksies! :D Vienu mirkli par to biju iespringusi,bet tad sapratu,ka beigās viss beidzas ar to,ka dialogs neveidojas,visa saruna paliek monologā.
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.