Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Oh, MY GOD😂😂😂

Es saprotu, ka cilvēkiem panika, vīruss apstādinājis domāšanu

Pēc NIVEA tūbiņu pārdošanu andelē pa 5eur es jau domāju, ka nekas mani vairs te ne pārsteigs, bet pārsteidza, un pamatīgi - tiek PĀRDOTA TUKŠA HENNESSY PUDELE!! TUKŠA, PA 15 EUR!!! 😅😀😄Tas taču joks, vai ne???
i.i.
Vēl saprastu, ja tam dzērienam būtu kāda limitētā sērija, bet šitos ražo uz urrā. Bet tukšai pudelei, kurai nav nekāda special edition sērija vai kāds īpašs stāsts ar pierādāmu vēsturi ir tikai tukšas stikla taras vērtība, tas nu gan ir fakts. Bet priekš IG zīmuļiem varētu būt labs ķēriens.
miervaldis
Nekas šai pasaulē nav mainījies!Atceros kādas namamātes stāstu no padomijas laikiem,ka smalkām viešņām fraņču konjaka pudelē ieliets armēņu konjaks garšojis pilnīgi citādāk-jo tas taču fraņču!Tagad arī daudzas gatavas maksāt lielu naudu par nosaukumu ,brendu ,firmu..Es arī paskatījos Janas piedāvājumu un daudzas lietas krāmu tirdziņam būtu tikai pagodinājums.Lai mums visām veicas atrast to,kas mūs padara par īpašām un vienreizējām!
skaistaslietas
Neviens jau neapsmej pārdevēju, konkrēti šeit man liekas, ka iesmēja par ideju kā tādu, ka tirgo tukšu pudeli un kāpēc, lai nevarētu par to pasmieties? Protams, ka katrs tirgo, ko grib, tieši tāpat kā humors katram citādāks. Ka vienam smieklīgi, tas otram ne. :)
skaistaslietas
Es skatos, ka te dažiem ar uztveri ir problēmas. Es personīgi neredzēju, ka te ļoti šausminātos vai, ka konkrētā pārdevēja tiktu nosodīta, vai ka kāds teiktu, ka viņa pārkāpj normas robežas. Nevajag pārspīlēt.
Smieties vēl nav aizliegts.
Ar lielu interesi devos uz Janas skapi, lai redzētu, kādas "šausmas" viņa ir ielikusi pārdošanā un tagad par to tiek pieprasīti publiski paskaidrojumi, ka pārkāptas normas un robežas. Un ziniet, jutos "vīlusies". Tas, ko ieraudzīju, bija gaumīgas, interesantas un skaistas rotas, kas daudz vairāk atbilst sākotnējai idejai "pērle", nekā liela daļa citu lietu šajā andelē.
Ja sašutums par tukšo pudeli, tad te nu jāsaka, ka daļai cilvēku ir tendence nosodīt to, ko nesaprot/nerod pielietojumu. Ja pārdošanā būtu 3L burka, nevienam nerastos jautājumi, jo tas lielākai sabiedrības daļai ir saprotams - tur tak var ielikt gurķīti, tomātiņu utt., bet te - tukša konjaka pudele!!! Nu kā tā var?
Par robežām un normām... Kas tās nosaka? Tak jau cilvēks pats savā prātā un nekā savādāk. Bet ziniet, aiz tām robežām ir ļoti daudz interesanta un neparasta.
Atveram acis un uzsmaidām pasaulei! ♥
Dzēsts lietotājs
Cik saprotu, tad es esmu tā "persona", par kuru ir runa.
Anonīmās Meitenes!
Pasaule ir daudz plašāka par Zara, Mango, River Island, Calvin Klein utt. Un arī daudz senāka. Un arī interesantāka. Kā dziļi empātisks cilvēks, es iedomājos, cik grūti ir dzīvot ar tik mazu zināšanu apjomu. Var tikai izteikt līdzjūtību, ja lietas, kas neiekļaujas jūsu šaurajā apziņā, liek katru reizi izbrīnā ieplest acis un kritizēt. Jūs, protams, varat t/c Alfas "plašo" piedāvājumu klāstu pieņemt par atskaites punktu tam, kas ir un kas nav norma. Bet, lūdzu, dodiet iespēju tiem, kas ar prieku veras pasaules plašumā, par savu normu noteikt to, kas atrodas ārpus tirdzniecības centriem, TV reklāmām un sieviešu žurnāliem. Un nenosodiet. Jo pirmais lai met akmeni tas, kas pats bez grēka.
MIERS
Dzēsts lietotājs
Sāksim ar to, ka arī Jūs esat anonīma, un jebkuras Jūsu prasības kaut ko paskaidrot "tīram skapim", ar ievietotu vēderu profilbildē, ir absurdas. Arī es varētu atvērt forumu un zemiski sākt iztirzāt Jūsu lietotos krūšturus un "reitūzenes", ko pārdodat par naudu, bet pieturos pie principa - nedarīt otram to, ko nevēlos, lai nodara man. Un ja tomēr gribat publisku atbildi, tad ievietojiet SAVU profilbildi un ierakstiet savu ĪSTO vārdu. Personīgā sarakstē esmu Jums pieejama tāpat - varat palikt "tīrais skapis". :)
Joprojām ar cieņu - Jana
andeletiesprieks
Tā arī garajā vēstulē nebija paskaidrojums tam, kāpēc un kurš pērk tukšas pudeles - kādam mērķim. Es varbūt tiešām šo nezinu, tādēļ neaizskaru, nesmejos, nepārmetu tikai taujāju - kāpēc? Kam tas būtu aktuāli? Un arī par tām sprādzēm, kaklarotām- vai tās ir kādas īpašas vai vienkārši “parastas”? jo tādas var atrast jebkurā krāmu tirdziņā, omes skapītī un diezin kur vēl.
Vēlos noskaidrot, kāpēc tā.
Protams, katrs pārdot, pērk, ko grib, bet visam jau savas robežas un normas :))
Tāpat - lai jauki, gaidīšu atbildīti :))
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.