Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Think positive ♥

Kaut kā "pavilkās" uz nenopietno un iedomājos par tēmu, kas varētu būt kā "atpūtas stūrītis" ar pircēju/pārdevēju runas pērlēm vai vienkārši kāds foršs tekstiņš :) Pavasaris, humors un labas domas NAV ATCELTI!!!

Viena pircēja, pēc sūtījuma saņemšanas atrakstīja - "Čau, paciņa atnāca mājās un tagad atpūšas". Sūtīju smaržas. Nu, feini tak :)

Sveicieni visām pērļu medniecēm - lai mums veselība, izturība un izdošanās!

miervaldis
Man telefonā sabildēta vesela fotogalerija ar "pērlēm",biju domājusi 1.aprīlim,,bet..Pirmām kārtām nesaprotu,kāpēc ir ļoti daudz kleitu kazām,bet kāpēc nekādu piedāvājumu āžiem?Vēl dažas pērles:
1.Lakatiņš+dūšas želeja;
2.Lapsas kalasiksne;
3.Dabiks kazoks;
4.Atlases blūzīte;
5.Kaķa asinamais;
6.Pamaniga soma;
7.Pudra krasa kleita;
8.Jaka pāri dibenem;
9.Jaciņa mazām suņim;
10.Sudraba auskari un piekaramajs;
11.Zeķes at tautas rakstu.
12.Kaku maja;
13.Skaists kleita dūšīgi damai;
14.Virskaka;
15.Ikea šokolādi brūnas malas komplekts,5 pers.
16.Liela māla vāze undivi lieli māla večturi perfektā stāvoklī;
17.Aita cepure;
18.Egles tīrītājs;
19.Puteklusuceis;
20.Dūņu mētelis;
21.Ļoti skaista klētiņa-tunika.
22.naturala puka.
23.virtuves vai vannas istabas mīkstajs-krāns;
24.Beša somina;
25.Sējas elektriskā birstīte
Reizēm vienam burtam ir liela nozīme,bet atsevišķos gadījumos vispār bet attēla nevar saprast,ko tad pārdod!Jautru vakaru,ja patiks turpināšu vēl..
indra.
Šis ir super, paldies par apkopojumu:)
Reiz redzēju Andelē sludinājumu jaku/džemperu sadaļā - "Mohēras kardāns":D
Aukspapēžu kurpes - jau klasika!
Un vēl bija pērle - "Izejas kleita":D
Super pērles :)) Dūņu mētelis man arī palicis atmiņā.
Par kaku māju man cits stāsts - Siguldā ir kafejnīca Kaķu māja. Pēc pusdienām kartes darījuma detaļās redzu - kaku maja :D
This topic has been inactive for more than 30 days, no new comments will be accepted.