Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Negatīva atsauksme!

Tikai šodien tika pamanīts ka ir saņemtas jaunas atsauksmes.Diemžēl negatīvas.Kā rīkoties,ja ir saņemta negatīva,nepamatota atsauksme?Ir saglabāta sarakste,pircēja uz kontaktu neiet.Ko var darīt šādā gadījumā?
Ļoti nevēlētos lai tās atsauksmes turpina rotāt manu profilu..
madiminka
Es vispār neņemtu galvā to atsauksmi. Ir dažādi pircēji un dažādi pārdevēji, nu, reizēm nesanāk komunikācija, reizēm vienkārši nav pa ceļam. Ja es pirktu ko no Jums, vienas sliktas atsauksmes dēļ es neatteiktos no preces, kuru vēlos iegādāties.
Lai gan šo lietu vajadzēja atrisināt Jums privāti nevis forumā. Sajūta, ka vēlaties traki attaisnoties. Visām mums ir gadijušies dažādi pircēji, ja laicīgi pašas nerisinātu, tad noteikti dabūtu sliktu atsauksmi.
zelta-zivtina
Labdien. Ir tāds sakāmvārds-viena pagale nedeg. Es visus savus sūtījumus safotogrāfēju,ari foto ka ievietoju nodalijumā,foto ar pieg.adresi un ja vajag vienmēr piegādes kompānijām vari iesniegt to kā pierādījumu,vēl jo vairāk ja sūti dārgu preci-fotu ir savaveida drošība. Vienreiz jau man šī piesardzība noderēja.
missyasmin
Sveiki!Šajā gadijumā vienīgā mana vaina,ja tā var teikt ir nepiedalīšanās meklēšanā.Es arī bildēju,purmkārt jau lai vispār ievietotu sludinājumu,bet šajā gadījumā noderētu tikai video,jo runa iet par vaska sildītāju.Kas pirms pakošanas tika pieslēgts pie strāvas un lampiņa dega.Protams negaidīju kad viņš uzsils līdz lietošanai.Lietots tika tikai pāriz reizes,tāpēc arī pārdevās,jo netika izmantots.Ceru ka pircēja zināja to faktu,ka pirms lietošanas ierice 15 min jāuzsilda,ja pareiz atceros instrukcija arī atradās kastītē.Uz mani jautājumu,kas tieši nestrādā atbildi nesaņēmu.
innuendo
Jūs tomēr varāt atbildēt savās atsauksmēs uz viņas atsauksmi - piemēram, "pircēja negrib apspriest atgriezuma variantu". Tad 1) ikviens redzēs, kā jūs meģinājat atrisināt problēmu, bet pircējai vienalga 2) varbūt viņa galu galā atbildēs jums :) 3) ja atbildēs ko sliktu un negodīgi, tad atstājiet viņai slikto vertējumu arī ("pircēja sūdzas bet tomēr negrib apspriest preces atgriezumu"). Lai katrs pārdevējs redzētu, ka labāk iepriekš ierakstīt kādu video kā ierīce strādā ar datuma/laika info. Es iepriekš redzēju, ka bieži pircēji sūdzas ka ierīce nedarbojas (viedtālr, dators, printeris utt), un sūdzas jau pēc ilga laika! Tāpēc pārdodot vienu lietiņu ierakstīju sev un pircējam video un viss bija ok)
janetajumtina
Pircējam nav pašam jāmeklē rokās savs sūtījums. Omniva pat neļauj to darīt un vienmēr akcentē,ka par situāciju ir jāsazinas tikai nosūtītājam. Neskaitāmas reizes esmu kārtojusi šo lietu,arī mainījusi telefona nr,jo pircējs iedevis nepareizo. Tas viss ir jādara man,ja reiz radusies kāda problēma sūtīšanas procesā. Vienmēr tas licies tikai normāli.
Ja prece galā ir sabojāta,tad vienkārši rakstītu iesniegumu kantorim par sabojātu sūtījumu. 🤷‍♀️
Domājams,pircēja vienkārši jau bija izbesījusies un saprata,ka šādi būs vieglāk.😂
missyasmin
Es kā pircēja esmu meklējusi rokā sūtījumu gan kā pārdēvēja,šķiet galvenais atrast un ja ir vajadzība tad šķiet arī vienalga kurš to dara))Šoreiz es noslinkoju))Būtu man arī tagad tik viegli kā pircējai😅
innuendo
Aizdomīgi kāpēc viņa neprasa un neprasīja atgriezt naudu)) liekas ierīce īsti nestrādā, varbūt tika sabojāta piegādes laikā, varbūt mitrums un ilga atrašana dažās ps noliktavās. Kā arī var būt tā, kā ierīce jau bija gandrīz gatava pabeigt savu darbību un pēc ps nelaimēm negribēja vairs strādāt :D es par to runāju, ka es, kā pircēja - arī atstātu zemu vertējumu šājā gadījumā, ja prece īsti nestrādātu. Jo tājos gadījumos nav nekādas grības šo visu sarunu turpināt, PRASĪT, bildes taisīt un sūtīt... Ja ir liela nauda izterēta, tad ir jēga turpināt terēt vēl laiku, bet kad ir cena zem piemēram 20 eiro, tad vieglāk atstāt atsauksmi...Un vairs neatbildēt pārdevējai)
innuendo
īstenībā var pārbaudīt!) satikties) Pircēja piedāvāja satikties... Nu lai būs tikšanās...) Domāju vispār vigli atrisināt problēmu - piedāvāt satikties un vaikt atriezumu, ja prece īsti nedarbojas...un viss. Bet...labāk forumā rakstīt, protams, nevis tikties ar pircējiem))
janetajumtina
Izejot cauri sarakstei,iepazīstoties ar faktiem. Protams,ir viena nianse-neviens nevar pārbaudīt dzīvē strādā šis aparātiņš vai nestrādā.
Jūs lieliski aprakstījāt iepriekšējā komentārā pārskatu par notikušo. Izcils komentārs un tā tiešām arī ir!
innuendo
Izsekoju intereses deļ - šī paka saņemta 16. datumā vakarā. Tāpēc var būt ka pircēja jums ticēja un pārbaudīja vai darbojas tikai pēc kādām divām dienām... Domāju no sakuma viņai neiepatika jūsu attieksme pakas meklēšanas jautājumā. Un pievienojot jūsu atbildi uz viņas pretenziju sarakstē... liekas pircēja vienkārši saprata, ka atgriešanas nebūs, un jūsu pozicija jautajumā ir skaidra. Tāpēc saņemāt tādu vertējumu...1) Bija jāatrisinā problēma ar piegādi un laikus, 2) vispirms bija jāuzdot jautājums kas nestrādā, kā preces iepakojums izskatījas... nevis uzreiz rakstīt "esmu šāda tāda bla bla bla". Lasot saraksti, man jau jūsu attieksme nepatīk... Kā arī - nevar pati pajautāt pircējai nevienu reizi 2 nedēļu laika "vai saņemāt?" vai izsekot pastastacijas portalā... Es domāju vajag apspriest kāda ierīce tur bija un cik maksāja) Nu, vismaz atradisim pircējai risinājumu, salabosīm preci vai uzzināsim ka beigu beigās ierīce atkal strādā))
missyasmin
Par piegādi,runāts jau tika un bija risinājums zvanīt uz ps.Jau sākumā minēju ka pašai vajadzēja vairāk iesaistīties.Turklāt pircēja pati ilgu laiku neinteresējās kur nozudis sūtījums,gaidīšanas režīmā kas nebija īpaši prātīgi darīts...tad saņēmu ziņu par nesaņemtu preci un tad arī par bojāto preci,bet kur atradās sūtījums visu to laiku,skaidrs ka ne pie manis un skaidrs ka no manas puses viss bija izdarīts kā nākas.
Attieksme bija kāda bija,jo pircēja sākumā pati nevēlējās noskaidrot par savu sūtījumu un manīju jau nelāgu attieksmi pret sevi un protams ka nav patīkami ja pēc diezgan ilga laika uzraksta,nav saņemta,tad bojāta,bet es taču preci izsūtīju laikā,pareizi un lieliskā stāvoklī.Tas pats arī pircēja īpaši necentās sūtījumu atrast,kamēr es domāju,ka tas jau ir saņemts un viss labi.Taisnība,varēju apjautāties,bet uz savu ziņu par haosu ps netika arī vairs atbildēts,atradās vai nē.
Par darbošanos tika uzdots jautājums-kas tieši nestrādā,vai nesilda,jo es nesapratu kas var nestrādāt,ja ir viena funkcija uzsildīt.Ieperinājās doma ka pircēja varbūt nemaz nezin kā darboties,ir gadījies ka andelējot jautā kā ar preci jārīkojas.Šajā gadījumā nekas nebija skaidrs,kāpēc tik ilgi novilkts laiks,kāpēc man un ne uz ps,kas nestrādā utml.
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.