Hei, hei! Izvairies no darījumiem, kuri tiek pārvirzīti ārpus portāla! Nedalies ar savu e-pasta adresi, lai veidotu sūtījumu. Vienmēr uzmanies no pircējiem, kuri lūdz ievadīt kartes, internetbankas datus vai PIN kodus.

Liels daudzums pieteikumu.

Labdien meitenes,jau ilgu laiku brīnos un nesaprotu,beidzot gribas pajautāt pārdevējām,kas tirgo savas mantas. Un tīri māc sievišķīga ziņkāre. Cilvēki skatos tirgo labas un jaunas lietas,un uz dažām ir pat ļoti liels pieteikumu skaits. Un rezultātā prece vienalga nav nopirkta.Jā,saprotu,ka var piemēram apavi nederēt,vai apģērbs. Bet ir mantas,par kurām pat īpaši nebūtu jāiespringst un jāuzdod daudz jautājumu. Pieteikumu vai divdesmit,prece vienalga nav nopirkta. Padalaties pieredzē,kā tas notiek. Paldies.
anna-kocina
Man šie pieteikumi ar jautājumiem īpaši netraucē.., reiz kāda dāma man piekodināja, lai neizdzēšu viņas pieteikumu, jo ļoti patīk manis publicētā soma, bet dāmai šobrīd neesot nauda, bet viņa somu vēlas paturēt vēlmju sarakstā, kuru labprāt iegādātos kaut kad vēlāk. Un ja gadījumā manam sludinājumam beigsies publicitātes termiņš, tas vienalga viņai uzrādīsies arhīvā pie pieteiktiem, un vajadzības gadījumā viņa varēs ar mani sakontaktēt, kas nebūtu iespējams, ja vienkārši tiktu nospiesta sirsniņa, jo sludinājums pēc termiņa beigām pazūd.
Varbūt vēl kāda šādi praktizē.., nezinu.. :D
Elīna R.L.
Piekrītu, ka pēdējā laikā parādījušies daudz sludinājumi ar vienu (bieži vien sliktas kvalitātes) fotogrāfiju. Bez jebkāda apraksta. Ā, un pie tādiem sludinājumiem bieži norādīts "lielisks stāvoklis". Kad pārdevējām sāk uzdot jautājumus par izmēru vai preces stāvokli, saskaros ar negatīvu attieksmi vai ziņu vispārīgu ignorēšanu... Lūk tas man šķiet jocīgi 🙄
innuendo
1) tirgo vairumā
2) laba cena bet tika publicēta tikai 1 bilde, nav nekādu mērījumu - pircēji pieteicas vienkārši lai uzzinātu mērījumus/pārliecināties ka ir labs stāvoklis.

ļoti bieži diemžēl pārdevēji neraksta neko pat par somu izmēriem
un izvieto bildes sliktā kvalitatē, vajag prasīt papildus bildes =/

un protams viss notiek nu ļoti lēni, tāpēc es , kā pircēja, negribētu tādai precei pieteikties, gaidīt un beigu beigās preci nopirks kāds cits cilvēks/ vai vajadzēs bez jautājumiem maksāt ātrāk lai noķert preci. Kā arī rādas aizdomas par preces kvalitati - jo ja neviens vēl nesamaksāja, tad ir kaut kāda problēma (preces stāvoklis/pārdevējs izvairīgi un lēni atbild uz vienkāršiem jautājumiem utt), jo neticu ka var būt vienlaicīgi 10 bremzējošo pircēju...
iveta49
Gribu precizēt,neviens par pieteikumiem nestreso,un netaisa paniku. Par teikto,ja redzu daudz pieteikumu,tas stimulē preci pirkt. Ir arī cits viedoklis,var likties,ka ar preci kautkas nav kārtībā.Ja jaunai precei ir18 pieteikumi,un viņa nav nopirkta,tas dara arī bažīgu.Runa iet tiešām par cilvēkiem,kuri nerēķinās ar cita laiku,vieš cilvēkam cerību,ka izdosies pārdot.Kāpēc,ja precei nav neviens pieteicies un sludinājums ir aktīvs,jājautā.....vai prece ir pieejama. Cita lieta,ja redzu,ka ir kāds jau pieteicies,tad varu pajautāt. Un daudzi pazūd pēc šī jautājuma uzdošanas,pilnīga mistika no vienas puses un cilvēku netaktiskums un nepieklājība no otras. Var taču atrakstīt,ja esi pārdomājis pirkt.Es maz noņemos ar tirgošanos,bet neapskaužu meitenes,kas tirgojas regulāri un saskaras ar paviršiem pircējiem.
maija1984
Es savukārt nesaprotu, kāpēc pārdevējas tā streso par pieteikumiem. Mani, redzot to, ka precei, par kuru esmu interesējusies un kura man patīk, citu pieteikumu parādīšanās, tieši ir stimulējusi pirk uzreiz, lai kāds cits nenopērk, kamēr es vēl domāju. Ja kādam prece tiešām patīk, citi pieteikumi tieši var būt stimuls ātrākai izlemšanai.

Šajā portālā pieteikums taču nenozīmē, ka jūsu darbības ir bloķētas un ka jūs nevarat preci pārdot citam cilvēkam. Reāli tā ir interesēšanās par preci. Ja prece ir rezervēta konkrētam cilvēkam un šis cilvēks pazūd vai arī, ja kāds paprasa kontu un pazūd, tad saprotu, ka tas kaitina. Savukārt tikai jautājumu uzdošana ir normāls iepirkšanās process, pat, ja tie brīžiem ir kaitinoši.

Ir viens globāls lux resale portāls, kurā, ja pircējs piedāvā cenu un pārdevējs pieņem, prece bloķējas, ja nemaldos uz 48 stundām un pircējs mierīgi var pārdomāt un pazust, nevis atteikties, kamēr pārdevējs sēd ar bloķētu preci. Lūk tas gan ir tracinoši, šeit gan neredzu iemeslu panikai. Es biežāk iepērkos, pati pārdodu reti, tikai, kad esmu uz vietas Latvijā, bet mani jautajumi vai pieteikumi nekaitina, man nav problēmu cilvēkam atbildēt.
janetajumtina
Te var būt ļoti dažādi,man ir bijis,ka jā,man ir 2 preces pieejamas vienādas,bet ieliku 1 sludinājumu un tad pietiekumus ''atļāvu'' vairākus,bet ir bijis tieši tāpat kā ieprieš min,ka piesakās ļoti daudz meitenes un visas tālāk par ''pieejams?'' netiek,tad ir tas stulbais moments,ka pieteikumu var izdzēst tikai pēc 24h,bet no malas izskatās,ka preces tiek pārdotas uz urrā :D un varbūt kāds tiešām reālais klients nepiesakās.



iveta49
Jums taisnība.Aizbildinājums,ka nav laika sēdēt portālā arī nebūs īsti vietā. Dīvaini ļaudis,vai tad aizejot uz veikalu piemēram pirkt dīvānu ,uzdod vienu jautājumu un skrien no veikala ārā?Tad pēc divām stundām nāk atkal,uzprasa un atkal skrien prom?Arī portālā,ja esi nolēmis iegādāties preci,tad atrodi tam laiku un veic darījumu,nevis kavē otra cilvēka laiku un nervus. Prece ieinteresēja,raksti,uzdod jautājumus un pērc.
faberchee
Jāskatās kāda prece..Man viena, sludinājumam bija 7 pieteikumi.Un nezināju smieties vai raudāt,jo 3 bija "tukšie"'-Vai pieejams?-divi paprasa konta nr.un tad 2 stundas nelasa-attiecīgi pārējie divi gaida..Un sajūta stulba jo konta nr.iedots-pēdjiem diviem uzrakstīts ka gaidu atbildi no iepriekšējiem arī nav pārliecība ka ir nopietni ņēmāji..Beigās uzliku sludinājumam uzrakstu milzīgiem burtiem-PIESAKIETIES JA REĀLI ŅEMAT!Jo dzēst pieteikumu tu nevari pašrocīgi 24 stundas.Tad pēdējai pircējai nepieklājīgi lūdzu lai pārskaita ātrāk naudiņu lai varu atzīmēt preci kā pārdotu.Ar to viss arī tika atrisināts un mantu pārdevu.Bet tie nervi...
Un tad vēl pircējas sūkstās ,ka aizņemtas nav jau laika visu laiku sēdēt andelē ..Bet cilvēkam kas pārdod -jāsēž?
Mērķis taču šeit ieliekot mantu uz pārdošanu ir to pārdot un miers,nevis samaksāt sludinājuma cenu lai parādītu-redz kas stāv manā skapī..Varūt citas pārdevējas nav tik aktīvas un gaida lkad tas 18-tais pieteicējs rakstīs-ņemu uz vietas!Braucu pakaļ?
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.