Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Pircēji slinko atstāt atsauksmes?

Pēdējā laikā esmu ievērojusi, ka ir ievērojami samazinājies atsauksmju skaits, ko pircēji atstāj par saviem pirkumiem.
Intereses pēc paskaitīju. Laika posmā no oktobra līdz šodienai esmu pārdevusi 15 preces.
Atsauksmi par pirkumu ir atstājuši tikai 4 !!!! pircēji. Tā pat nav trešā daļa no visiem!
Vai tas ir tikai mans novērojums?
Un man ļoti negodīgi šķiet, tas, ka es kā pārdevējs nevaru neatstāt atsauksmi par pircēju.
Savukārt, pircējam ir opcija neatstāt atsauksmi. Kādēļ tik nejēdzīga sistēma?
An JC
Pārdevējs var neatstāt atsauksmi par pircēju . Vienkārši pie preces nospiežot pogu PĀRDOTS. Tas ir - nenorādot konkrētu pircēju . Un pircējam atsauksmi var ielikt arī vēlāk. Tā kā nekā negodīga te nav , iespējas ir.
Jā, daudzi neatstāj atsauksmes . Daži vēstulē uzraksta paldies.
Arī es pati neesmu čakla atsauksmju rakstītāja , jo bieži ir tā, ka vienkārši nav laika, nav iedvesmas ... Dažreiz vēlāk sarakstu vairākas atsauksmes uzreiz.
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.