Hei, hei! DPD pakalpojums pašlaik nav pieejams. DPD sūtījumu varēsi noformēt rīt no rīta. Pateicamies par pacietību!

Slikts vērtējums.

Sveikas, dāmas.
Man tāda neforša situācija un gribētu dzirdēt citu viedokli.
Nesen iegādājos apakšveļu. Uz birkas izmērs bija XL, sludinājumā norādīts M. Prasīju vai derēs M, atbildēja, ka S-M. Saņēmu savu preci. Man apakšveļa pat virsū nelīda, un izmērs bija stabils xs - S. Es uzrakstīju tai meitenei, ka neatbilst izmēram. Ka es vēlētos saņemt naudu atpakaļ. Pretī saņēmu apvainojumus, ka es meloju, ka neatbilst. Ka man vienkārši kaut kas nepatīk utt. Mēģināju skaidrot situāciju utt. Meitene pretī nenāca, turpināja mētāties ar apvainojumiem un es pateicu, ka neiešu savu nervus bojāt 10 eiro dēļ. Ieliku 1 zvaigzni. Kā rezultātā dabūju kā pircējs pretī 1 zvaigzni. Kaut arī es neko sliktu neizdarīju. Uzreiz pārskaitīju naudu. Viss kā pienākas. Vienkārši uzrakstīju, ka neatbilst izmēram un tas arī viss. Kā rīkoties šādā situācijā? Vai kādai tā ir gadījies? Pārdevēja speciāli liek sliktu vērtējumu, ja viņai ielikt sliktu vērtējumi. Domāju, ka tas īsti nav pareizi. 😔
blackbeautybaby
Nopirku riekstiņu formītes no kādas Initas Cēsīs. Atsūtīja mazāk formiņas kā minēts sludinājumā.

Aizrakstīju,ka nav tik, cik bija minēts. Atrakstīja, ka kļūdījusies un es par savu naudu varu sūtīt viņai atpakaļ!!! Ok, teicu, ka, ja man pašai par savu naudu jāsūta un vēl nav garantēts ,vai manu naudu atgriezīs, lai paliek kā ir. Neko darīt. Negribēju palikt gan bez formiņām, gan naudas...

Uzrakstīju komentāru, ka nebija visas formiņas un ieliku 3, kas , manuprāt, ir adekvāti, jo formiņas vispār jau atsūtīja, bet ne tik, cik minēts....

Gala rezultātā, nākamajā dienā pēc komentāra, man seko zvani uz manu mobilo, ka esmu viņai visu dzīvi izbojājusi ar savu kometāru, es nedrīkstēju neko tādu rakstīt, ka viņa man atsūtīja mazāk formiņu utt. Visu laiku zvana! OMG!!!

Gala rezultātā atzīmi no 3 pārlaboju uz 5 ballēm un komentāru izdzēsu, jo šie zvani un viņas runātie teksti par kāzu jubileju ar savu vīru un viņas dzīvi, ko es esmu izbojājusi ar savu komentāru, vairs nebija izturami!

Mēdz būt arī sliktāk :D
mans_forsais_skapis.
Nebija oriģināls CK, bet replika. Tāpēc arī neatbilst. Man ir arī oriģinālā apakšveļa no CK M izmērs un saliekot kopā var ļoti labi redzēt atšķirību izmēros. Bet es vairāk nejau par izmēru cepjos, bet par to, ka ieliek pretī sliktu vērtējumu, tikai tāpēc, ka es ieliku sliktu. 🤔
Lelde Mea
Jā, bieži šādas ''neadekvātās'' gadās. Man reiz bija situācija, kad par jaunu pārdotu preci (tiešām bērnam nebiju uzvilkusi) ielika 1 zvaigzni, jo redz, kad saņēma esot bijis ''it kā'' pleķis uz džemperīša un ir bijis jāliek uzriez mazgāt. Kad jautāju, kāpēc tāda atsauksme, tak varēja rakstīt privāti, nevis likt atsauksmi pēc 3 mēnešiem (toreiz tā varēja), tad pilnīgi mani noignorēja. Nu, neko, tamdēļ jau man nebija visa pasaule sabojāta, protams, nepatīkami, bet es vnm domāju, ka tā ir tās otras meitenes karma, tā ir viņas rīcība, un kā viņa aizturas pret citiem, tā viņa izturas pati pret sevi (nāks viss atpakaļ), šādi vai citādi, bet nāks. :) meitenes, lai mierīgi un izturību ar šādām ''neadekvātajām'' personām. :)
viss-lets
Es jau uzrakstīju savu situāciju šeit (nomedīto pērļu reportāžā) arī nekas patīkams, jo zinu, ka sūtu preci attiecīgajam sludinājumam atbilstošu un visu kā ir, bet ir cilvēki, kam vnk kkas, nezin kas nepatīk,pat neuzskata par vajadzīgu paskaidrot un atbildēt uz jautājumu-- kas vainas? Jo atbilde būtu - vnk nepatīk, nevis slikta prece utt. Pirms pirkšanas ieteiktu visu sīki uzzināt, tad domāt vai pirkt vai nē))
nujata
Man tieši identiska situācija bija ar peldkostīma " krūšturi ". Meitene norādīja uz birkas pieminēto izmēru , jo viņai viņš arī derējis, un pēc Uk standarta tas viņai der. Drošības pēc atļāvos pajautāt -lai tomēr nomēra maximāli nostieptā veidā ar cm ...to izdarīja ....un paprasīju
vai var vēl nomērīt vēl 2 citus mērus. Uz ko nu jau neapmierināta man atbildēja, ka nav laika 7€ dēļ....
Nopirku īsti nepārliecināta....bet labi , ka protu šūt un pārtaisīt....
Kad saņēmu pirkumu . .. reāli izmērs par mazu ☹️....
3 zvaigznes ieliku par nepareizi uzrādītu izmēru.
Par ko zibenīgi es saņēmu
1 zvaigzni 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 un nobloķēsanu 🤣🤣🤣🤣
Vēl šobaltdien esmu šokā par tik nervozām jaunām meitenēm , kurām nav pieredzes par izmēriem, bet toties - cik liela aiznemtiba un pašpārliecinātība 👑
ljampo4ka888
Ja esat jautajusi ari cm. Kas ari ir rakstits atsauksme ka meitene ir Jums atsutijusi tad nesaprotu kapec prece ir jamaina ja visu informaciju ir iedevis pardevejs Jus piekritat. Darijuns ir noticis. Protams komunikacijas rezultata laikam parkapat abas runasana etiku tapec ari ir viss tracis. Bet pec manam domam ja viss ir zinams cm un kvalitate un ari ka ir replika tad sanemot ir jarekinas ka bus tie pasi cm kuri biaj Jums noraditi. Diemzel pardevejas vainu es nesaredzu.
ljampo4ka888
Nu tad saja gadijuma tiesam nav smuki ja nesakrot pareiza informacija bet seit diemzel nekad nevar but dros par to kas tev atnaks. Man pat lielas ka vairakas uzraksta sludinajuma ka manta ir jauna bet nez kapec ne birkas neka nav tatad uzskatu ka jau bija vilkta. Tapec man liekas ka ta ari ir manisanas. Ir bijusi varianti kad ari atnak prece netada ka teilts sludinajuma bet nu neko nevar izdarit. Ja cilvekam nav sirdsapzinas tad ta ari neparadisies. Vienkarsi ir jailiek slikta atsauksme ar pieradijumu lai citas pircejas var nemt vera. Un mainit tiesam neko nevaja. Tas ari paliek negodigi ka cilveks krapjas bet vinam delj zeluma parlabo atsauksmi
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.