Каталог

Vēl ir pieejams?🤨

Labrīt!Nu goda vārds,pacietības mērs ir pilns!!!Es nesaprotu,tas ir kāds jauns šizofrēnijas paveids cilvēkiem,kas pajautā šo jautājumu un pazūd?Es visu varu saprast,pircējs ir pārdomājis,apstākļi mainījušies-ok. Bet pieklājību vēl neviens nav atcēlis,var uzrakstīt un atteikt. Bet pārsvarā,neviens cits jautājums par preci netiek uzdots. Ja esmu noskatījusi mantu,es domās jau viņu pērku. Uzdodu jautājumus,kas interesē un ja tomēr ne,tad atsaku.Un tā rodas tie neskaitāmie pieteikumi. Kuriozs-cilvēks uzraksta vienkārši ..sveiki,un viss.Viens uzraksta...skaists.Kādam vajag padomat,to vēl saprotu.Un tad nāk pati foršākā cilvēku grupa,pēdiņās,kuriem praktiski vajag atdot par velti.Varu darīt zināmu,ir portāls..ATDOD MANTAS.Meklējiet tur.Tie,kuriem laikam patīk,ka viņiem uzraksta,arī jums ir citi portāli.Jebkurā gadījumā,izbeidziet bojāt pārdevējiem nervus,lasiet kārtīgi sludinājumus,nevis uzdodiet desmit jautājumus,kuru atbildes jau ir norādītas sludinājumā.Un rezultātā vairāki pieteikumi,prece nav nopirkta,un es teiktu,ka sava veida antireklāma,jo kāds padomās,ka mantai ir kāds trūkums,jo pieteikumu daudz,bet nopirkta nav!Beidziet lūdzu,un esiet atbildīgāki. Un konkrēti runājot par mani-prece ir pārdošanā,pieejama esmu es. Tas tā,humoram😃Lai jauka diena visiem!
lariite
Es arī esmu no tiem, kas pārjautā (diemžēl), jo ir ļoti bieži tā, ka uzrakstu, bet prece jau aizrunāta, bet rezervācija nav uzlikta. 😔
Bet plusiņš man, ka rakstu un piesakos tikai tad, ja 100% pērku un nekad nepazūdu 😃
sm15029
Jāaa, īpaši kaitinoši, kad kopš preces ielikšanas pagājušas pāris minūtes... vēl kaitinošāk, kad atbildi - jā, bet tālāk komunikācija nenotiek. Visticamāk tikai pēc tam izlasa aprakstu, apskatās bildes. Besī.
Pēdējās nedēļās šis ir ļoti aktuāli, pat sāku domāt, ka vaina nez kāpēc ir manī? 🙈
melta
nu daudzos pieteikumus var izdzēst, nav jātur ilgāk par 24h, tāda iespēja pastāv
bet šizofrēniķi, kuriem ir preces uz tirgošanu, visticamāk domā piesaistīt uzmanību ar "pieejams", ja nu gadījumā nopērk no viņa kādu preci, jo zina, ka ies un skatīsies viņas profilu
iveta49
Pieteikumus protams var noņemt un tā arī izdarīju,bet stāsts ir par to,kā viņi rodas,par cilvēku elementāri neizprotamām darbībām. Tas līdzinās sava veida paranojai,jo nevar izdzīvot dienu,ja kādam nav pajautāts,vai prece ir pieejama😃
Эта тема неактивна более 30 дней, комментарии больше не принимаются.