Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

atsauksmes par tālmācību

Sveiki! Man gadījusies situācija... Veselības problēmu dēļ vairs nebūs iespējams apmeklēt skolu klātienē, bet 12. klasi gribu pabeigt. Attālināto mācību laikā noskaidroju, ka mācīties pašai man nesagādā problēmas un ar domu par tālmācību esmu mierā. Atliek tikai izvēlēties īsto tālmācības vidusskolu. Varbūt vēl kādam ir pieredze un varētu pastāstīt, kā gāja ar Jūsu izvēlēto skolu. Manā gadījumā gribu pabeigt vidusskolu nevis ķeksīša pēc, bet tiešām pabeigt ar domu vēlāk studēt.
jau.dia
Sveika! Mans vīrs pabeidza tālmācības vidusskolu nu jau kādus 8 gadus atpakaļ. Viņš to darīja ķekša pēc, bet nebija ne vainas. Domāju, ka Jums nav ko satraukties, jo 12. klasē Ameriku Jums vairs neviens neatklās - tīri sagatavos eksāmeniem:) Tā kā uz priekšu un skola būs galā;)
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.