Paciņas noformēšana (vizuāli)

Sveikas, meitenes:)
Kādas ir jūsu domas par iesaiņojumu?
Kas skaitās pieņemams pērles iesaiņojums, kas galīgi nē?
Kādu paciņu pašām patīk saņemt visvairāk? Paldies:)
jau.dia
Galvenais, lai prece nevar samirkt un sabojāties. Esmu saņēmusi visādas paciņas - citreiz šķiet, ka pārdevējs ar aizvērtām acīm viņu ir saiņojis😅īstenībā, paciņas iesaiņojums var pastāstīt par pārdevēju un to, kā viņš, iespējams, preci ir lietojis.
dimants04
Nesen saņēmu vissliktāk iesaiņoto paciņu no visiem saviem pirkumiem-gaiši rozā bērnu cepure(bez atsevišķa maisiņa) bija ielikta pie melniem ziemas zābakiem,tas viss maisā,kurš nebija ne aizsiets,ne aizlīmēts ar līmlenti! Vienīgais,kas vaļējo maisa galu turēja ciet,bija pakomāta uzlīme!!!🙁 Par vizuālo-galvenais,lai prece ir kārtīgi iesaiņota,lai nekrīt ārā un nesamirkst! Zīmolu maisiņi un bantītes nav obligāti! Pati pērku piemājas Ludlā vai Maximā jaunus maisiņus un sūtu,neviens vēl nav sūdzējies!😁
L. B.
Pērku portālos ļoti,ļoti reti un praktiski vienmēr ir iepakots slikti.Visvairāk riebjas,kad iemet rimi vai maximas pārtikas mainā(visticamāk netīrā),kurā vēl ir palicis čeks no veikala par pārtikas pirkumiem.
pati saiņoju tikai jaunos maisiņos un pērku veikalā jaunus papīra maisiņus.
La Isla Bonita
Neredzu problēmu ielikt jau lietotā maisiņā vai kastītē, lai ļautu tam plastikātam vai kartonam nostrādāt pilnu ciklu, nevis lieki vēl piesārņot vidi. Pārtikas pirkumi nenozīmē netīrību, neviens bietes ar zemi nemet tieši iepirkumu maisā. Bet ja pircējam ir īpaši vēlējumi par iesaiņošanu, labprāt izpildīšu - par papildus samaksu. Ierastā situācijā pircējs apmaksā tikai sūtīšanu, šī summa aiziet pilnībā pakalpojumu sniedzējam. Tāpat maisiņus vai kastes iepakoju, aizlīmēju, lietoju līmlenti vai ietinu celofāna plēvē, kas arī maksā naudu. Iet vēl un pazemināt pirkuma cenu ar jauno maisu vai kastu iegādi neredzu jēgu. Izpakos un izmetīs. Galvenais ir praktiskums un prece ir droši pasargāta no bojājumiem ceļā.
inga_1804
Ir bijušas kastītes, kas aizsietas ar lentu un ir bijis sasiets MAXIMA maisiņš :D. Ja prece atnāk nebojāta, tad iepakojumam nepievēršu uzmanību. Pati lieku maisiņos, kas man atlikti un vienmer divos- vai nu maisiņš/maisiņš vai maisiņš/kaste. Jaunus maisiņus nepērku gan- pietiekami salasās no apavu veikaliem, apģērbu veikaliem, utml.
viktorija26
Es preces vienmēr ieliku mazā celofāna maisiņā (dažreiz jauns, dažreiz lietots un, protams tīrs) un to jau ieliku maisiņā no veikala (tie ir maisi no apģērbu veikaliem, no pārtikas veikaliem Maxima, Rimi-papīra maisi), un beigās vienmēr aptīnu ar pārtikas plēvi. Sanāk akurāti un droši, nekas noteikti pa ceļam neizkritīs 😁
Dana Maleikina
Par cik iepērkos ar auduma somu, tad tādu kā plastikāta maisiņu nav.
Bet domāju, ka tādā nesaiņotu. Nu.. man vienkārši patīk, kad viss ir gan droši, gan skaisti. :)
Pārsvarā pakoju papīra maisiņos no veikaliem vai kastītēs un aptinu ar pārtikas plēvi.

Vakar saņēmu paciņu - papīra maisiņš un rokturīši aizsieti, bet pats maisiņš vaļā. Tā, it kā visi noliktavā to maisiņu skaisti nes. 😅
S V
Saiņoju pēc tā, kādi mājas palikuši pāri maisiņi. Bija moments kad man bija ļoti skaisti auduma maisiņi, ko smuki varēju sasiet, bet ziniet kā.. atsauksmē pat neviens par to neko neierakstīja.. un tad nu aizgāja parastie maximas maisiņi, ko aplimeju ar skoču un lieta darīta😃 un atsauksme kabatā 😃
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.