*Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensistīva informācija.

Paciņas saņemšana

Sveikas, vai Jums ir gadījies tā, ka paciņā nav pilns saturs ar precēm vai tās ir bojātas, netīras utml.? Pārdevējas man mēģinājušas ieskaidrot, ka pakomata vaina. Bet nezinu kam ticēt. Bija pārplēsts maisiņš itkā būtu preces vilktas ārā, nosmērētas, maisiņš puspavērts utt..
bestshopping
Man bija tā,sūtīju somu, dārgu, cena bija ap 150€, ieliku putekļu maisiņa, oriģināla maisiņa un kaste. Pēc pāris dienam pircēja man atsūtīja bilde, ka atnāca soma parastajā maisiņa. Man šoks! No savas puses es pierādīju ka somu sūtīju kaste, jo katru reizi ielikot pakomatu - filmēju ka to daru.
Viss beidzas labi,bet nu kādam vajadzēja kaste laikam 😀
N*N ....
Bija gadījums, kad sūtīju Pandoras amuletu. Liels bija mans pārsteigums, kad saņēmu caurspīdīgu maisiņu, maisiņā Pandoras oriģinālais maisiņš, kurš bija labi redzams un, protams, iekšā tukšums 😁 Kas nu zin, kā tur bija, bet sajūtas nebija patīkamas. Pārdevēja gan naudu atgrieza. :)
maija1984
Ja pārdevējai ir labas atsauksmes, tad visdrīzāk kurjera/noliktavu darbinieku vaina. Iepakojums tika nejauši sabojāts un tad nu pārpakoja kā prata. Paka kaut kur nokrita/izkrita, uzkāpa virsū vai saspieda zem citām pakām u.tml

Es vienreiz pirku (ne šeit un ne Latvijā) second hand lapā LV zābakus, sakarā ar piegādes kompānijas loģistikas problēmām paka tika mētāta pa pus valsti, beigās braucu pakaļ uz citu pilsētu un mana paka mani gaidīja pilnībā atvērta, samīcīta un no pakas uz mani skatījās mani LV zābaki, nu tā vienkārsi stāvēja uz no pakas atlikušās kartona daļas un shipping label ar dievu uz pusēm karājās gandrīz nokritušā skoča lentē. Vienīgais prieks, ka nevienam neieniezējās rokas tos zābakus savākt, jo tādi maksā pieklājīgi arī lietoti, kā arī pasi zābaki nebij ne saskrāpēti, ne sabojāti brīnumainā kārtā.
Dzēsts lietotājs
Jā,tā var būt ,diemžēl,arī man bija gadijums ,pirku te andele gucci padargu jostu ,sutiju ar omniva ,un reali no skapīša iznemu ar reali lielu caurumu papīra maisā ,labi ,ka nebija nekas nebija pazudis vai izskritis,jo bija atklati redzama gucci kaste 🫢

Un jā,noteikti ir pakomāta vaina ,ko pati vēl nesen sūtīju džinsas tīras un sausas zara papira maisā un man meitene rakstīja,ka viss bija slapjš un protams ,abas sapratām,ka kurjera vaina ,jo ārā slapjšs līst,maiss pēc min 5 izmirkst😬

Secinājums,vairak neiesaińoju papīra maisā'😅
kikiki9045
Man ir bijis,saņemot zābakus, ka iespiests stūrītis zolē, bija iepakoti tikai maisiņā. Maisiņā ieplēsts un tajā vietā,kas iedūries,labi,ka nebija cauri. Pati cenšos sūtīt kastēs apavus, un lūdzu to darīt arī,ja pati pērku. Negribu pārsteigumu
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.