Piedalos, lai citus neuzķertos!

Pārdevēja Anete Lasmane nepareizi norādīja preces izmēru, klūdoties uz 9 cm! Kad es urakstīju, ka šāda izmēra soma man neder, arbildēja ka iepirkšanās andelē ir risks. Atteicās pieņemt atpakaļ somu un risināt situāciju. Esiet uzmanīgi!
misis-alba
Es tā esmu nopirkusi jaku un2 kleitas, viss par mazu, lai gan izmēri pielikti manejie. Kad aizrādiju,mani nosauca par kaprīzu kundzīti. Tikko mani apkrāpta ar apaviem kuri izjuka pēc mēneša. Jāmūk prom no ANDELES MANDELES,jo te neviens un nekas netiek kontrolēts,
maija1984
Drošāk ir prasīt, lai sūta bildes ar pieliktu mērlenti pie preces. Uz mērījumiem bez bildes sen vairs nepaļaujos. Vienā citā saitā man centās iegalvot, ka 39.izmēra Louboutin krosenēm iekšpēda esot 29 cm (reāli ir 25,5-26cm atkarībā no modeļa un tas pus cm mani arī interesēja), ko un kā cilvēks mērīja - nezinu. Vienreiz prasīju citām krosenēm izmērīt iekšpēdu, kurām tiešām zinu, ka iekšzole ņemas ārā, saņēmu bildi ar uz grīdas noliktu kroseni un mērlenti blakus, nu nopietni 🤣, tās ir pāris cm variācijas uz aci, kas kurpēm ir daudz. Vēl tepat andelē redzēju 39.izmēra zābakus, par kuriem aprakstā apgalvots, ka der 37.izmēram, uzmērīju veikalā identisku modeli, nu ideāli atbilst izmēram, plus man ir paplata pēda, 37.izmērs tos zābakus varētu nēsāt ar 3 vilnas zeķēm, lai nekristu nost. Brīžiem šķiet, ka nu nav visi mājās tādiem pārdevējiem. Kā var nejēgt izmērīt somu, tas arī nav saprotams. Vienkārši turpmāk vienmēr prasiet bildes, kur redzams mērīšanas process, savādāk nav jēgas pirkt.
La Isla Bonita
Pateikts skaidri - Anete Lasmane. Kādēļ tā būtu elitas-andele, kura tieši izsakās par krāpnieces ielikšanu melnajā sarakstā?
Interesanta pārdevēja gan. 6 gadus šeit un nevienas atsauksmes. Jums būtu tas gods atstāt pirmo un iesaku šo iespēju izmantot pa pilnu klapi.
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.