Jaunā versija

Sakiet lūdzu kur es varu tagad izlasīt komentārus pie sava sludinājuma? Kaut ko atjauno, bet vai pratīski, tā kā nevaru atrast. Ziņojumā radās kā pievienots jauns komentārs. Bet izlasīt nekur nevaru. 🙄
mellene.
Ar šo jaunu versiju vispār ir "jautri". Šodien vēlējos mainīt vienā sludinājumā galveno bildi, bet to izdarīt es vairs nevaru. Pārējos varu, bet galveno gan nē🙄😡.
mellene.
Cenšos paskaidrot labāk). Tagad kad administrācija labo bilžu kārtību, viņi izvēlas vienu bildi, kuru padara par galveno un to vairs NEKAD nevar nomainīt.. Piemēram, es vēlos nobildēt preci un ielikt labāku bildi, bet izdarīt to vairs nevar. Tikai ielikt sludinājumu no jauna un vēlreiz samaksāt par to..
jorika
Łoti ceru, ka administràcija izskatîs jautàjumu par papildus bilžu pievienošanu, ar 5 bildèm ir daudz par maz, es bieži izmantoju komentárus lai sîki visu safotografètu, stàvokli, cm… 🤷🏼‍♀️
tm90
Tieši tā, nesaprotu
Piemēram tirgoju slēpju komplektu. Ar 5 bildēm vispār neiztikt. Detaļu daudz bilžu daudz. Ielieku komentāru sadaļā. Nav problēmu nosūtīt individuāli pie pieteikuma. Bet tas ir neiespējami, tur tik ilgi lāde ka pie pēdējās bildes vnk izmet no sistēmas. Neiet runa par 10 bilžu lādēšanu, bet elementāri 5 bildes. Dēļ tā ļoti bieži tiek pariets uz komunikāciju watsapa. Jo aplikācija arī saspiež bildes padarot tās nekvalitatīvas. Nesaprotu kāpēc aplikāciju nevar mazlietiņ tā teiksim "digitalizēt". Messinger čats, piemēram, ir dzīvs, bet šeit tas sarakstes takā podziņu telefona stilā. Saprotu ka neko daudz jau nevajag lai veiktu saraksti. Bet elementāri nospiežot nosūtīt atbildi. Es eju atpakaļ profila un man pat rada ka nav atjaunota informācija ka esmu izlasījusi. Visu laiku jāspiež update, lai ziņa aiziet.
tm90
Nu tieši tā, būs daudz pieteikumi zem jūsu sludinājuma. Pārējie domas, aha komercdarbība. Jums tādi ir desmitiem komplektu. 🙄😄
andelemandele-administracija
Hei, hei!
Mēs ļoti atvainojamies, ka esam radījuši šādu emociju vētru. Izvērtējot portāla funkcionalitāti, tika konstatēts, ka komentāru sadaļa tiek izmantota nevis jautājumu/atbilžu sniegšanai, bet pārsvarā bilžu vai pat papildus sludinājumu pievienošanai. Secinājām, ka komentāru sadaļa nepilda savu galveno - sākotnēji paredzēto funkciju. Jaunākajā portāla versijā komentāri vairs nebūs. Pašlaik notiek pakāpeniska šīs sadaļas atslēgšana.

Pateicamies par līdzšinējo sadarbību un uzticību portālam!
diana_b
Ļoti tizls, es atvainojos lēmums! Agrāk izmantoju komentāru sadaļu, lai varētu pārdevējam uzprasīt man nepieciešamo informāciju par preci. Tagad man būs jāpiesakās precei, lai piemēram noskaidrotu apaviem iekšpēdiņas garumu, ja piemēram nav norādīts sludinājumā. Šis komentārs piemēram noderētu arī kādam citam lietotājam. Tagad būs ļoti labs veids kā pārdevējiem tikt pie lielāka skaita bezjēdzīgu pieteikumu par kuriem jau tā daudzi dusmojas vai liekas sarakstes! Tāpat komentāros citreiz varēja pabrīdināt lietotājus par kāda krapnieka uzdarbošanos! Nu kādēļ jūs nevis uzlabojat portalu, bet daram visu iespējamo, lai tas būtu neērts lietošanai?
Santa .
Es personīgi esmu ļoti neapmierināta ar šādu pavērsienu, jo aktīvi izmantoju komemtāru opciju, lai noskaidrotu sev interesējošos jautājumus- mēri, lokācija, trūkumi utt 👎🏼👎🏼👎🏼
nujata
Mainiet atpakaļ kā bija iepriekš ! Ļoti neprofesionāla jaunā IT versija, nepārskatāmi, neērti un neloģiski.
Noņemot komentārus tiek liegta iespēja redzēt drēbes, apavus , mantas ar papildu cm izmēriem vai kādam foto detaļām.
Jautājumu uzdošana ir mazvērtīga - jo jautājumus 98% visi izmanto caur pieteikumiem. Tāpēc pireteikumu ir daudz vairāk - nekā reālo pircēju.
Tāpat pieteikumos cilvēku bieži grib sarunãt barteru vai cenas nolaišanu. Un tādi nezinkapēc nevēlas uzdot jautājumus komentāri sadaļā 🤣
Ļoti maz kurš grib caur komentāriem pievērst sev publisku uzmanību . Cilvēki ļoti slēpjas .....
This topic has been inactive for more than 30 days, no new comments will be accepted.