Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Piedalīšanās maģistra darba pētījumā

Sveicināti, vecāki!

Mans vārds ir Elīna Zvīgule. Es esmu Latvijas Universitātes psiholoģijas maģistrantūras 2. kursa studente un studiju noslēgumā veicu pētījumu. Mana pētījuma būtība ir izpētīt, kā dažādi vecāku faktori ir saistīti ar to, kā bērns mācās par savu seksualitāti.

Es saprotu, ka bērna seksualitāte ir jūtīga un izaicinoša tēma, taču es ticu, ka ka jūs, vecāki, spējat par to runāt un iesaistīties mana pētījuma tapšanā. Tas palīdzēs seksualitātes tēmu pavirzīt mazliet tālāk Latvijas mērogā un veidot pierādījumos balstītas vadlīnijas, kā izglītot gan bērnus, gan pieaugušos par seksualitāti.

Ja Tev vai Tev zināmam cilvēkam ir bērns vecumā no 3 līdz 6 gadiem, tad es priecāšos, ja Tu aizpildīsi manu aptauju pati/-s vai padalīsies ar to tālāk.

Sīkāka informācija par pētījumu un aptaujas saite pieejama šeit: latvia.questionpro.com

Pateicībā par veltīto laiku,
Elīna
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.