Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Jautājums administrācijai.

Labdien.
Nemot vera ka ja uzraksta privati par nianci administrācija nekad neatbild un uz kontaktu neiet tapec rakstu šeit.
Jautajums tāds : Kapec tika deaktivizets mans sludinājums ar mazo Michael Kors Somu? Ja soma ir jauna un nak ar papiru maisiņu no MK tas taču nenozīmē uzreiz ka es nodarbojos ar kkada veida komercdarbību. Es somu pirku arzemes klatiene tapec atgriezt uz veikalu to nav iespejams tapec ir ar visu birku un oriģinālo iepakojumu.

Vai var kads no administracijas atrisinat so jautājumu? Būšu pateiciga. Paldies.
andelemandele-administracija
Sveika, lūdzam precizēt uz kuru ziņu neesi saņēmusi atbildi? Uz visiem saņemtajiem ziņojumiem administrācija sniedz atbilstošu atbildi, paskaidrojumu vai risinājumu - visas atbildes tiek nosūtītas uz lietotāja epastu, kuru esi norādījusi saziņai ar Andelemandele portālu. ( Atbildes tiek sagatavotas un nosūtītas darba dienās, rindas kārtībā).

Diemžēl, bet mēs regulāri saņemam lietotāju ziņojumus par Taviem sludinājumiem - par regulāru jaunu preču pievienošanu un pārdošanu. Piedāvājot dažādas, jaunas preces ar birkām, dažādas somas un makus, par ko liecina arī Tava profila atsauksmes. Redzam arī, ka portālā esi izveidojusi un izmanto vairākus lietotāju profilus, kas nav korekti.

Andelesmandeles portālā Tu vari izpārdot savu personīgo garderobes saturu un lietas, kas Tev nav vairs aktuālas!

Par komercdarbību tiek uzskatīta:
sistemātiska tirgošanās ar jaunām vai līdzīgām lietotām precēm vairumā;
sistemātiska līdzīgu preču tirgošana;
ja sludinājumā publicētā prece ir pieejama kā pasūtījums, vairākos izmēros, krāsās, variantos, eksemplāros u.c.;
ja sludinājumā publicētā prece tiek pārdota vairākiem pircējiem.

Tava iespēja ir labot apturētos sludinājumus atbilstoši noteikumiem ( iesniegt labojumu) un izmantot pakalpojumu, par kuru samaksāts.

Cerot  uz turpmāku abpusēji  korektu sadarbību, 
AndeleMandele administrācija 🖤
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.