Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Andele mandele

Ļoti negodprātīga rīcība no Andele mandeles. Paceļot vairākas preces, reāli sākumlapā parādās tikai dažas. Vieta, kurā atrodas prece, nomainās vienīgi profilā, pie sadaļas “es pārdodu”. Man šādi ir noticis vairākas reizes, rakstīju ziņu adminam, nekādas reakcijas, izņemot vienu reizi, kad maciņā atskatīja naudiņu, bet to nevaru apgalvot, jo īsti nepiefiksēju, cik man naudas maciņā bija. Nesmuki tas, ka admins pat nepacenšas atbildēt.
ildi
Sveiki! Ja rakstu šeit, tad arī atbildi ceru saņemt šeit. Ja paceļu piemēram 10 sludinàjumus, bet sākumplapā parādās 6 un uzreiz, tad neredzu iemeslu kāpēc 4 pārējie neparādās turpat.. Saprotu, ka sludinājumi daudz, BET tas nav attaisnojums, ka visi manis paceltie sludinājumi neparādās uzreiz kopā! Veiksmīgu biznesu!
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.