Hei, hei! Nezaudē modrību arī svētku laikā - izvairies no darījumiem, kuri tiek pārvirzīti ārpus portāla! Vienmēr uzmanies no pircējiem, kuri lūdz nosaukt kartes, internetbankas datus vai PIN kodus.

Meklēju patiesību par LV lakatu...:)

Labvakar! Man tika uzdāvināts šis lakats. Tā kā neesmu diža Louis Vuitton cienītāja, netieku ...

deby

  • 235
  • 6

Apģērbu atkritumu aptauja

Labdien! Es esmu vides inženierijas studente un rakstu savu bakalaura darbu saistībā ar tek...

petrarka.fomenko

  • 107
  • 4

Acu lazeroperācija

Kur veicāt un kādas atsauksmes?

saldejums

  • 266
  • 7

Ieteikumi kursiem

Intresē ieteikumi stila kursiem un vizuālà tēla speciālista apgūšanai. Varbūt kāda ir tikko izg...

grietinjaaa

  • 46
  • 0

Koncerts Doma baznīcā 13.03.2024

Pārdodu vienu biļeti uz koncertu. Tiek atskaņots Mocarta Rekviēms. Biļetes cena 30€. Koncert...

marta.klavina2

  • 31
  • 0

Labās karmas iegūšana!

Sveikas, dāmas! Esmu Rīgas Biznesa Skolas 3. kursa studente un veicu bakalaura darbu par zi...

ditabriivniece

  • 107
  • 0

“Zēni nav meitenes”

Nopirkšu vienu izrādes biļeti, der jebkurā datumā.🙏🏽

lolitaluucija

  • 57
  • 1

Medus no Ķīnas/ Мёд из Китая

Labdien visiem! Šodien nopirku Rimī 1l medu un tikai mājās paskatījos, ka tas ir ražots Ķīnā. ...

jekaterina.gukalo va

  • 136
  • 4

Dzīvošana 2.stāvā

Sveiki, Vēlējos uzzināt kā ir dzīvot 2. stāvā? Pagaidām es dzīvoju 1.stāvā, kur ir ļoti auksti...

janaaaa

  • 298
  • 20

Wii Rabbids spele

Varbūt kādai stāv mājās CD ar spēli no wiii..... Un neizmanto. Vēlas pārdot.

iluta6

  • 40
  • 0

Uz ANGLIJU

Vai kāds var padalīties 1-kur pirkt izdevīgakas biļetes? 2-Ko drīkstu savam dēlam(2gadi) ņemt l...

laura.trubnikovae x-sniedzina

  • 130
  • 1

Darbs

Varbut kads mekle darbu Agenskalna rajona?

gloria15

  • 155
  • 0

Pokemon Fan Unveils Creative Designs: Smeargle's Baby Form and Weezing's Evolution

In the imaginative realm of Pokemon fan art, a skilled artist, Reddit user PhantomLink2782, has ...

dannyabret

  • 66
  • 1

Stardew Valley Fan Crafts Stunningly Realistic Render of the Farmhouse

An exceptionally skilled Stardew Valley enthusiast has brought the game's iconic farmhouse to life ...

dannyabret

  • 69
  • 0

Destiny 2 Unveils The Witcher-Inspired Community Event

Bungie has introduced a new community event in Destiny 2, drawing inspiration from The Witcher ...

dannyabret

  • 60
  • 0

aptauja par mistisko pieredzi

Sveiki! Es rakstu darbu par mistisko pieredzi un ļoti priecātos par katru respondentu. Šeit ir ...

genesis

  • 88
  • 0

Sveiki, es būšu ļoti pateicīga ja aizpildīsi šo anketu! Tas ļoti palīdzēs!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfP-x4jNrZWW6GuUHue4-dznF2VmWRqbMPnE9TV_Wi6eYV2Pg/viewform?...

martulittis

  • 83
  • 0

Adodu

Sīkāk pm.

amem_shop-

  • 190
  • 2

RSgoldfast RuneScape: this base for the diplomacy

While the accordance gets formed out, Jagex's complete abecedarian will accepting to be supported, ...

heulwen.lucas

  • 72
  • 0

Labākā/s filmas ko esat redzējuši

Iesakat lūdzu filmas kuras jums visvairāk palikušas prātā, vienalga kāds žanrs 🎬

laimasperles

  • 443
  • 17

Velos nopirkt

Varbūt kāds pārdod? Zelta un melno speli?

Emī Dre

  • 126
  • 0

Uzklāj pati sev svētku make up

Vai esi gatava svētkiem? Vēlies vel paspēt iemācīties skaisti uzklāt sev svētku make up? Varbūt ...

kikiija

  • 115
  • 1

Karnevāls 🥳

Vai ir kāda informācija par karnevāliem? Interesē apmeklēt kopā ar bērnu (7.g) Var būt ari klasiska...

daniela-b.

  • 93
  • 0

Pirkšu plakātus no vecajiem tīņu žurnāliem

Pirkšu plakātus no vecajiem tīņu žurnāliem (Sīrups, Avene, Spīca avīze, Puff utt). Droši rakstiet p...

lynlyn

  • 75
  • 0

Tēvu rīts ar bērniem Jelgavā

Trešajā adventē dodam mammām brīvdienu un tētiem lielisku iespēju pavadīt laiku ar saviem bērniem....

kikiija

  • 60
  • 0

Kino biļetes.P,S

P.S atdošu pa puscenu 20€

andele000

  • 111
  • 0

Apollo kino-Cinema biļetes

Ir iespeja iegadaties Apollo kino-Cinema kino biletes 2gb ar 13€ vertibu,1bērnu vērtibā9€ .Un 7 €...

andele000

  • 77
  • 0

Dāmu vakars Jelgavā

Dāmu vakars pie mums 15.12., Jelgavā Ierašanās no plkst. 18.00. Ko mēs darīsim? Būs spēles,...

kikiija

  • 73
  • 0

Ziemassvētku eglīte

Čau✨ Tikko esam pārcēlušies uz Rīgu un gribam nocirst paši savu eglīti, bet nezinām kur drīkst un ...

elizaurstina

  • 63
  • 0

Go3 atlaides kods

Šis ir Go3 atlaides kods - SPIDERMAN. Ar šo kodu jūs saņemsiet 60% atlaidi plānam Viss Iekļa...

nmcn

  • 802
  • 0