Hei, hei! Uzmanies no darījumiem, kuri tiek pārvirzīti ārpus portāla! Nedalies ar savu e-pasta adresi, lai veidotu sūtījumu. Vienmēr uzmanies no pircējiem, kuri lūdz ievadīt kartes, internetbankas datus vai PIN kodus.

Omniva vairs neprintēs uzlīmes, ja sūtījumu formēji andeles lapā. Kāpēc?

Nedēļu atpakaļ aizdevos ar sūtījumu, bez uzlīmes uz tā, pie omnivas pakomāta, jo zinu, ka tur varē...

lelde-gutmane

  • 1162
  • 18

Pīrsinga kursi

Sveiki! Ļoti vēlos iziet pīrsinga un ausu caurduršanas kursus! Gribētos uzzināt sīkāk par šo nozar...

x.vladaa

  • 341
  • 0

Meklèju maza izmèra sunîti.

Vèlos omei atrast sunïti, vèlams gludspalvainu, maza izmēra. Vēlams Kurzemē :) kas jau gatavs...

ap1993

  • 109
  • 0

La roche posay effaclar ❗️ Padalaties

Ko varat ieteikt no La roche posay effaclar līnijas ? Man ir krēms duo+, šis ir superīgs neko labā...

shopaholica

  • 135
  • 0

Grāmatas “Atomiskie ieradumi” un “Ieraduma spēks”

Meklēju šīs 2 grāmatas:

lauraduce

  • 384
  • 0

Mesa

Meklēju 1 biļete uz Mesas koncertu 11.08 !

glossydiamond

  • 75
  • 0

Bačatas nodarbības Rīgā un Ādažos

Sveiki! Pasniedzam bačatas nodarbības Rīgā: -Pirmdienās Puškina ielā 11, skatuves zonā (18:00-1...

dinux

  • 197
  • 0

Gardumi

Cepu kūkas un gardumus uz pasūtijumiem. Vēl macos tadēļ prasu naudu tikai par produktiem un nedau...

ann.a.k

  • 158
  • 0

Meklēju modelīti: jauno māmiņu+mazuli, bezmaksas fotosesijai ārā, dabā.

Ja ir kāda jaunā māmiņa, kas grib pabildēties ar mazuli, tad aicinu sadarboties (no Tevis saska...

kristine.centrs

  • 184
  • 0

Meklēju Darbu!!!

Sveiki, man ir 17 gadi un meklēju darbiņu augustam, esmu strādājusi gan veikalā, gan aprūpes sfērā,...

estera.serkova2

  • 198
  • 0

Spēle

Vēlos iegādāties šo New phone,who dis spēli latviešu valodā

baiba.baibuki1

  • 116
  • 0

SUMMER SOUND

Meklēju divu dienu biļetes uz Summer Sound + telšu pilsētiņa

anna1235

  • 106
  • 0

Māmiņu/bērnu EMOCIJU fotosesijas.

Ir brīvas vietiņas jūlijā. Bildēju māmiņas kopā ar bērniņiem, Rīgā, pie dabas.. Mani var atrast i...

kristine.centrs

  • 132
  • 0

Pļavas pierīgā

Sveiki! Varbut kada var ieteikt pļavu, kur lasīt Jāņu zāles netālu no Rīgas? Salaspils, Daugmal...

kristine1029

  • 323
  • 0

Bērnu/māmiņu/ģimenes fotosesija dabā

75,€ (30.min fotosesija, atdodu 15-20 apstrādātas bildes, 150,€ (60. min fotosesija 35-40 apstrā...

kristine.centrs

  • 153
  • 0

Baloni, balonu virtenes. Baby shower, gender reveal u.c.

Šajā mājaslapā atradīsiet dažādus balonus un citas lietas bērnu pasākumiem par lieliskām cenām😊 ies...

linduxiss

  • 190
  • 0

Meklēju uz šo vasaru tievētāju

😄Skan varbūt ne visai labi, bet es itkā saku jau tievēt martā, bet man besis vienai kaut ko baigi d...

bellasova

  • 226
  • 0

TOOL promo kods

G9QCX 50% atlaide ar tool 2 braucieniem

elinabba

  • 113
  • 0

Kur atrast vecos jauniešu žurnālus ar plakātiem?

Sveiki visiem! Varbūt zinat kur atrast vecos jauniešu žurnālus (Mana, Laba, Spīcā, Sīrups, Puff ut...

lynlyn

  • 183
  • 0

Vecmeitu ballīte

Meitenes, padalaties lūdzu ar idejām, kuras var realizēt vecmeitu ballītē, uzdevumi topošajai sieviņ...

meiteneee

  • 181
  • 0

Gribēju uzzināt!

Vai ir kādai aktuāli perlītes meitenēm, priekš mākslas vingeošanai, gribās vienkārši saprast va...

ali-cl-jk

  • 317
  • 2

SĀKUSIES agrā rezervācija dienas nometnēm BRĪNUMZEME par samazinātu cenu!

Dienas nometne Brīnumzeme Centrs aicina pie sevis jau piekto vasaru! Kur tavai knīpai un kn...

zanda.zanda

  • 169
  • 0

Konkurs

Mīļās mammas, lūdzu palīdziet uzvarēt pirmajā meitas konkursiņā, nedaudz atpaliekam no pirmās vi...

viktorija-emilija

  • 275
  • 0

Līvu akvaparks

Sveiki cerība maza bet varbūt kāds pārdod līvu akvaparka akcijas biļetes uz 7dienu?

saaabb

  • 245
  • 0

Balets- piedāvāju 2 biļetes ar pensionāru atlaidi

Diemžēl nopirku uz nepareizo datumu, bet opera neņem biļetes atpakaļ. Divas biļetes ar pensio...

memyself

  • 262
  • 1

Manikīrs

Varbūt kāda var ieteikt labu manikīra pakalpojumu sniedzēju Ķengaragā, Salaspilī, Ķekavā, tālākais ...

kristine1029

  • 231
  • 0

Izklaides kazino pasakums

Jūsu svinībām darbā vai mājās! Piedāvājam iejusties īstā Kazino atmosfērā. Izveidosim Jūsu spēļu n...

janis.jaunozols

  • 159
  • 0

Sieviešu apļi Rīgas centrā

Mīļās Dāmas, aicinu uz manis vadītajiem sieviešu spēka apļiem SHAKTI BREAKFST, kas notiek divreiz ...

dreamland

  • 267
  • 0

Steidzami jārīko kāzas. Meklēju!!!

Čau, Andelmane vai Andelmani! Mani pagodināja ar vedējmātes statusu. Super, vai ne?! Jā, es jūtos...

sanitas-gimenes-s kapis

  • 657
  • 3

Pikantās uzkodas

Indijas tradicionālās, kraukšķīgās uzkodas. Ja gribas pikanti panašķēties - šī būs ideāla uzkod...

gints.ginters

  • 234
  • 0