Superpērles

Bižutērija

Ikdienā un svētkos jebkura tērpa neatņemama sastāvdaļa ir aksesuāri. Skaista un izmeklēta bižutērija – kaklarotas, auskari, gredzeni, rokassprādzes, brošas, sprādzes – ļauj vienkāršu apģērbu padarīt īpašu. Ar aksesuāru palīdzību vari ieviest savā ikdienas garderobē košākus toņus un akcentus. Veido dažādus rotu komplektus, ko ik dienu vari mainīt un kombinēt pēc sirds patikas. Lasi tālāk un uzzini jaunākās modes tendences aksesuāru pasaulē!

Kaklarotas

Kaklarotu pasaulē atrodamas vairākas aktualitātes. Viena no tām – neredzamā kaklarota. Tie ir mazi akmentiņi vai kuloni, kas ievērti plānā un teju nepamanāmā diegā. Vizuāli tiek radīts efekts, ka akmentiņš nekur nav piestiprināts. Tas akmentiņam un kulonam ļauj izcelties un tikt pamanītam.

Otra tendence – vilkt vairākas kaklarotas reizē, veidojot slāņus. Labi izskatīsies gan vienāda materiāla bižutērija, gan dažādu materiālu kombinācijas. Esi radoša un eksperimentē, lai izveidotu neaizmirstamus aksesuāru komplektus. 

Rokassprādzes

Dabīgo akmeņu, dažādu metālu un auklu rokassprādzes iespējams pieskaņot gan kleitām, gan biksēm. Rokassprādzes lieliski izskatās, ja apģērbam ir īsas vai pusgaras piedurknes, lai rota būtu labāk pamanāma. 

Pēdējā laika aktualitāte ir rokassprādzes ar gravējumu. Tas var būt kā draudzības vai attiecību simbols, taču tas var būt arī motivējošs citāts, ar ko iedvesmot sevi dienai. Izvēloties rokassprādzes, sievietēm svarīgi zināt savu plaukstas locītavas apkārtmēru, lai rota derētu.

Gredzeni

Rotaslietu pasaulē gredzeni ir izteikts gaumes jautājums – vai nu tie patīk, vai nē. Ja esi gredzenu cienītāja, tad šobrīd modes pasaulē atrodami ļoti atšķirīgi gredzeni. Sākot no minimālisma stila rotām, kas ir teju nemanāmas, līdz pat ekstravagantiem un košiem gredzeniem, kas nekavējoties piesaista uzmanību. Skaista bižutērija lieliski iederas arī īpašos notikumos – randiņā, izlaidumā un pat kāzās.

Auskari

Mazi, vienkārši auskari sievietēm noder ikdienas gaitās kā neliels akcents, taču nepiesaista pārlieku lielu uzmanību. Svētkos un saviesīgos pasākumos vari izvēlēties lielākus un košākus auskarus, kas kalpos kā spilgts aksesuārs. Ieveido frizūru, kas atsedz ausu ļipiņas, lai bižutērijas auskari būtu pamanāmi. Ja tev ausīs nav caurumu, tas nav šķērslis, lai neizmantotu šo aksesuāru. Izvēlies klipšu vai kaffas (cuffs) stila auskarus.

Brošas, piespraudes un sprādzes

Senās latvju rotas atgriežas dāmu ikdienas garderobēs. Stilizētas brošas un piespraudes atsvaidzinās jebkuru tērpu, piešķirot tam tautisku elementu. Aktuālas arī izšūtas un pērļotas piespraudes, kas ir rūpīgs roku darbs. Sprādzes vari izmantot gan apģērbā, gan kā matu rotu. 

Rotu komplekti

Rotu komplektus iespējams iegādāties uzreiz gatavus, taču vari tos veidot arī pati. Gatavie rotu komplekti var izmaksāt nedaudz dārgāk, taču tas ir ātrs veids, kā iegūt jau gatavu aksesuāru kombināciju. Tas noder gadījumos, ja ir maz laika vai trūkst vēlme pašai plānot un meklēt katru rotu citā vietā. Veidojot rotu komplektu pašai, iespējams ietaupīt līdzekļus un izveidot savu unikālo kombināciju dažādām situācijām.

Andelemandele.lv atradīsi dažādu stilu rotaslietas sievietēm. Izvēlies vēlamo rotu veidu, krāsu, materiālu un citus parametrus, lai ātrāk atrastu meklēto. Ik dienu tiek pievienotas arvien jaunas pērles, kas gatavas priecēt vēl kādu dāmu. Skaista un izmeklēta bižutērija ļaus iemirdzēties tev gan ikdienā, gan svētkos.


 

Skatīt vairāk