Superpērles

Juvelierizstrādājumi koptēla akcentēšanai

Juvelierizstrādājumi ir bijuši mūsu dzīves sastāvdaļa kopš seniem laikiem, un pieprasījums pēc tiem arvien palielinās. Kurš gan negribētu paspilgtināt vai uzlabot savu kopējo tēlu ar skaistām rotām! Rotaslietas ir ne tikai patīkami valkāt, bet tās ir arī paliekošas vērtības, kas kalpos ilgu laiku. Ja plāno iegādāties juvelierizstrādājumus, apsver iespēju iegādāties lietotus Andelē, piešķirot tiem otro dzīvi! 

Andele Mandele juvelierizstrādājumu piedavājumam ir savas priekšrocības, piemēram:

  • Lieliska cenas un kvalitātes attiecība - liela daļa juvelierizstrādājumu, kas tiek pārdoti, ir mazlietoti vai gandrīz jauni. Pārdevējiem ir dažādi iemesli to pārdošanai – iespējams, tas ir bijis impulsa pirkums, kuram pielietojums nav atrasts, vai arī iegādātā greznumlieta tomēr nepiestāv.   Kad juvelierizstrādājumi ir iegādāti, to cena ārpus veikala automātiski samazinās, tādējādi Tu iegūsi izdevīgu pirkumu, maksājot demokrātisku cenu par lietotu rotaslietu, nevis  pērkot jaunu par daudz lielāku summu.
  • Tā ir videi draudzīga un ilgtspējīga izvēle – arvien vairāk tiek domāts par iepirkšanās paradumu ietekmi uz vidi un, iegādājoties rotas no kāda cita, izmantojot tās atkārtoti, nevis pērkot veikalā jaunas, Tu vari sniegt savu atbalstu ilgtspējīga dzīvesveida  ieviešanā sabiedrībā.. Iegādājoties lietotas rotaslietas, mazinās pieprasījums pēc jaunām, tāpēc šo aksesuāru ražošanas procesā izmantotie resursi ietaupās.
  • Iegādājoties second-hand preces, ir liela iespēja atrast tādas lietas, kas nav nopērkamas veikalos, piemēram, vintage rokassprādzes.

 

Rotaslietas ikdienai un svētku reizēm

Kāpēc tērēt kaudzi naudas un pavadīt vairākas stundas  staigājot pa veikaliem, ja sev rotaslietas vari iegādāties internetā? Andelemandele piedāvā plašu juvelierizstrādājumu klāstu, kur katra interesente varēs sev atrast ko īpašu un skaistu. Te atradīsi gan unikālus gredzenus ar briljantu svētku reizēm, gan gaumīgas rotaslietas valkāšanai ikdienā par ļoti draudzīgām cenām.

Zelta un sudraba auskari katrai gaumei

Esi jaunu auskaru meklējumos? Šī ir īstā vieta, ja vēlies atrast auskarus par izdevīgāku cenu kā veikalā. Andelemandele piedāvā plašu auskaru klāstu – mazi, lieli, nokareni, nagliņauskari vai riņķīši.. Zelta auskari vai sudraba auskari – atliek vien meklēt un iegādāties noskatītās pērles! Lai padarītu meklēšanu vienkāršāku un ērtāku, aicinām izmantot filtru.

Klasika – zelta un sudraba gredzeni

Iemesls, kāpēc iegādāties lietotas rotas, nevis jaunas – lietotu juvelierizstrādājumu tirgus piedāvā plašāku klāstu. Mainās gaumes, mainās ikdienas paradumi, kas liek mainīties arī aksesuāru izvēlei. Zelta gredzeni, kā arī sudraba gredzeni ir vērtība gadiem ilgi. Kvalitatīvi aksesuāri var kalpot pat visu mūžu, tāpēc izdari ilgtspējīgu izvēli - iegādājies rotas no kāda cita un ietaupi naudu. Turklāt, ir iespēja, ka tās būs pat jaunas, nevis lietotas!

Kaklarotas un smalkas ķēdītes sevis rotāšanai

Atver juvelierizstrādājumu sadaļu, filtrā atzīmē “kaklarotas” un atrodi sev tīkamu pērli – tieši tik vienkārši! Te atradīsi zelta, sudraba un cita materiāla kaklarotas, smalkas ķēdītes minimālisma stila piekritējām un košus akcentus, ko pievilkt pie vakarkleitas vai kokteiļkleitas. Apskati piedāvājumu un iepriecini sevi ar jaunu rotu!

Ja meklē ko unikālu un plāno to izmantot tikai vienreiz, piemēram, kādā tematiskā pasākumā, tad lietoti juvelierizstrādājumi ir laba un gudra izvēle juvelierizstrādājumu iegādei par zemāku cenu. Andelemandele piedāvā plašu izvēli, patīkamas cenas,  neparastas un unikālas rotas, ko, iespējams, veikalā nopirkt nevarēsi. Arī, ja meklē aksesuārus valkāšanai ikdienā, Andelemandele Tev palīdzēs atrast vēlamo! Ieskaties jau tagad!