Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Andele bloķē sludinājumus!

Sveiki meitenes! Andele man nobloķēja sludinājumus kuros pārdodu lietotu sadzīves tehniku (3 gadus...

tillamilla

  • 182
  • 1

Labākā/s filmas ko esat redzējuši

Iesakat lūdzu filmas kuras jums visvairāk palikušas prātā, vienalga kāds žanrs 🎬

laimasperles

  • 467
  • 18

Brauciens uz gruziju

Sveiki , varbut kads zin vai lidosta gruzija parbauda naudu cik man ir vai neparbauda? Nevaru ...

raamonaa

  • 75
  • 1

Palīdzība

Sveiki, ir tāda situācija, ka palīdzēt var tikai brīnums, lūgums p.m padalīties ar kontakt...

leev

  • 82
  • 0

LAIKS IEVIEST KĀRTĪBU?

Ideāls veids kā tikt pie kārtīga skapja!

kmonta

  • 56
  • 0

Jahta

Sveiki, varbūt kādai ir zināms , kur par izdēvīgu cenu ir iespējams izīrēt jahtu (ar visu šoferi) ...

diiijas

  • 56
  • 0

Koka smilšu kaste🏖️🔆

LĪDZ 08.04 AKCIJAS CENA 1,5x1,5 IZMĒRAM. 100 EUR.🤍 SEZONA SĀKUSIES!😍 Un mēs protams atkal ķera...

brenduskapis

  • 74
  • 0

Nometne tikai dāmām 🙌

Sveiciens! Piedāvājums daiļā dzimuma pārstāvēm- mana pirmā nometne 😇 Ne tikai sportosim, ...

M. D

  • 125
  • 2

Plakāti, žurnāli, mūziķi

Varbūt kādam ir palikušie vecie plakāti no latviešu jauniešu žurnāliem (piemēram, Sīrups, Puff, Spic...

lynlyn

  • 63
  • 0

Apģērbu atkritumu aptauja

Labdien! Es esmu vides inženierijas studente un rakstu savu bakalaura darbu saistībā ar tek...

petrarka.fomenko

  • 165
  • 4

Acu lazeroperācija

Kur veicāt un kādas atsauksmes?

saldejums

  • 303
  • 7

Ieteikumi kursiem

Intresē ieteikumi stila kursiem un vizuālà tēla speciālista apgūšanai. Varbūt kāda ir tikko izg...

grietinjaaa

  • 61
  • 0

Labās karmas iegūšana!

Sveikas, dāmas! Esmu Rīgas Biznesa Skolas 3. kursa studente un veicu bakalaura darbu par zi...

ditabriivniece

  • 133
  • 0

“Zēni nav meitenes”

Nopirkšu vienu izrādes biļeti, der jebkurā datumā.🙏🏽

lolitaluucija

  • 79
  • 1

Medus no Ķīnas/ Мёд из Китая

Labdien visiem! Šodien nopirku Rimī 1l medu un tikai mājās paskatījos, ka tas ir ražots Ķīnā. ...

jekaterina.gukalo va

  • 167
  • 4

Dzīvošana 2.stāvā

Sveiki, Vēlējos uzzināt kā ir dzīvot 2. stāvā? Pagaidām es dzīvoju 1.stāvā, kur ir ļoti auksti...

janaaaa

  • 337
  • 20

Wii Rabbids spele

Varbūt kādai stāv mājās CD ar spēli no wiii..... Un neizmanto. Vēlas pārdot.

iluta6

  • 52
  • 0

Uz ANGLIJU

Vai kāds var padalīties 1-kur pirkt izdevīgakas biļetes? 2-Ko drīkstu savam dēlam(2gadi) ņemt l...

laura.trubnikovae x-sniedzina

  • 145
  • 1

Darbs

Varbut kads mekle darbu Agenskalna rajona?

gloria15

  • 170
  • 0

Pokemon Fan Unveils Creative Designs: Smeargle's Baby Form and Weezing's Evolution

In the imaginative realm of Pokemon fan art, a skilled artist, Reddit user PhantomLink2782, has ...

dannyabret

  • 80
  • 1

Stardew Valley Fan Crafts Stunningly Realistic Render of the Farmhouse

An exceptionally skilled Stardew Valley enthusiast has brought the game's iconic farmhouse to life ...

dannyabret

  • 84
  • 0

Destiny 2 Unveils The Witcher-Inspired Community Event

Bungie has introduced a new community event in Destiny 2, drawing inspiration from The Witcher ...

dannyabret

  • 75
  • 0

aptauja par mistisko pieredzi

Sveiki! Es rakstu darbu par mistisko pieredzi un ļoti priecātos par katru respondentu. Šeit ir ...

genesis

  • 100
  • 0

Adodu

Sīkāk pm.

amem_shop-

  • 208
  • 2

RSgoldfast RuneScape: this base for the diplomacy

While the accordance gets formed out, Jagex's complete abecedarian will accepting to be supported, ...

heulwen.lucas

  • 82
  • 0

Velos nopirkt

Varbūt kāds pārdod? Zelta un melno speli?

Emī Dre

  • 136
  • 0

Uzklāj pati sev svētku make up

Vai esi gatava svētkiem? Vēlies vel paspēt iemācīties skaisti uzklāt sev svētku make up? Varbūt ...

kikiija

  • 128
  • 1

Karnevāls 🥳

Vai ir kāda informācija par karnevāliem? Interesē apmeklēt kopā ar bērnu (7.g) Var būt ari klasiska...

daniela-b.

  • 104
  • 0

Pirkšu plakātus no vecajiem tīņu žurnāliem

Pirkšu plakātus no vecajiem tīņu žurnāliem (Sīrups, Avene, Spīca avīze, Puff utt). Droši rakstiet p...

lynlyn

  • 85
  • 0

Tēvu rīts ar bērniem Jelgavā

Trešajā adventē dodam mammām brīvdienu un tētiem lielisku iespēju pavadīt laiku ar saviem bērniem....

kikiija

  • 70
  • 0