Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Vai tas ir krāpnieki?

Raksta ka ir apmaksāts un DPD man atsūtīts naudu . Es domāju ka tie ir krāpnieki vai ir jauna opcija?
janetajumtina
Tā nav jauna opcija, tā jau ir pēdējā gada vai divu laikā populārākā krāpšanas shēma par kuri arī šeit katru dienu tiek veidotas diskusijas vairākkārt, kaut tas nav jaunums.😅 Diezgan ilgi visos medijos tas tika runāts. Pat, ja nekas nav dzirdēts nekad,nelietojot soc tīklus, tad vienmēr vismaz turam kritisko domāšanu!🙌
janetajumtina
Man adminiem ir priekšlikums- par cik daudzi šo gadu laikā nav dzirdējuši par krāpniecībām, izvietot baneri pirmajā lapā, tādējādi vismaz kaut kā atkārtoti informējot cilvēkus, ka nevajag vērt vaļā visu, ko sūta krāpnieki.😎 Citādāk, ja katru dienu ir vairākas diskusijas, tāpat viņas nelasa, attiecīgi baneris ar info vismaz kaut kā nodotu info. Tālāk jau katra paša darīšana, kam dot savus kartes datus, kam nē.
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.