Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Pērļu bloķēšana

Labdien, vai Administrācija varētu izvērtēt Pērļu bloķēšanas principus- ir saprotams ja tiek piedāvāta Pērle ar visu izmēru līniju - to var uzskatīt par vairumtirdzniecību, bet ja tiek pārdots komplekts, kurā ir viena izmēra, vairākas vienības kāpēc jābloķē tada Pērle. Vai tiešām būtu labāk ja informācijā pie Pērles sadaļā apakšveļa tiktu rakstīts - vienreiz uzvilku, nepatika, izmazgāju un tagad pārdodu.

Attiecībā uz smaržām - ir jaunas Pērles kuras Administrācija nebloķē un ir Pērles kuras bloķē, vai bloķētājs izvēlās pēc tās pēc garastāvokļa vai statusa.

Lūdzu izvērtēt bloķēšanas principus.
L. B.

House of Andelemandele ir oficiāls Andeles Mandeles profils, kurā iztirgojam sabiedrībā zināmu dāmu garderobes, kas pašas neandelējas. Tas ir mūsu papildus serviss atsevišķa segmenta klientēm, kur daļu no ietirgotā viņas ziedo labdarībai un mēs ar šo darbību paplašinām lux zīmolu klāstu portālā.
šādu atbildi saņēmu uz savu jautājumu.
lelde-gutmane
Ar šo arī saskāros. Mana draudzene netā nopirks skaistu vasaras kleitu. Sagaidīja, uzvilka un seciņājām, ka krūtis par lielu, krīt ārā ? Nu ok, sūtīt atpakaļ negribēja, tāpēc atdeva man tirgošanai andelē. Palūdzu, lai atsūta bildi kaut no kataloga, jo sevi ar izkārtām krūtīm tak nebildēsi. Runāts darīts. Publicēju šeit kleitas foto ar bildi no kataloga. Hops, nobloķēja! Kā, lai es parādu kā kleita izskatās uz auguma? Man nav modeles augums un tajā es neielīstu, bet draudzene nevar tajā bildēties, jo krūtis krīt ārā. Savukārt pati esmu redzējusi, ka citām pārdevējām ir ielikti foto no citiem resursiem. Kā tad īsti ir ar to citu foto pārpublicēšanu?
janetajumtina
Tā kā noteikumos rakstīts,nekas nav mainījies. Pirmajai bildei ir jābūt pašu bildētai(tas var nebūt uz auguma) un bilde no interneta ir kā papildus attēls,kas neatrodas titulbildes statusā. Tā arī ir,viss pa vecam. :)
janetajumtina
Ņemu atpakaļ savus vārdus! Esmu pāragri izteikusi savus pieņēmumus. Admini sazinājās un nē,šādas darbības nav pieļaujamas,bet tad,kad ziņojam par kādu,atbildes mums ir jāpamato precīzāk,paplašinātāk. Ja redzam,ka tie ir feiki,norādam tieši uz to ,kas par to liecina.
Mana vaina ir tā,ka pēdējo notikumu iespaidā,jau automātiski pieņemu,ka neviens neko nedarīs,visiem viss vienalga,bet nav tik traki. Pašiem vajag detalizētāk paskaidrot savas vēlmes. Uzreiz arī nekas nenotiks.
janetajumtina
Tātad-varam secināt,ka noteikumi ir mainījušies un visi varam taisīt savu '''veikaliņu'' ar ķīniešu padjobkām. Fantastika! :) Ko tad citiem bloķē(lasīju viena autora sašutumu,pašai ar to nav nekāda sakara un nekad nebūs) ,bet citiem nē? Vai nu visiem vai nevienam! Man absolūti netraucē citu padjobkas,bet tīri teorētiski nav godīgi pret tiem,kuru sludinājumus bloķē.
bfi34
Esmu zinojusi par vairakiem profiliem kuriem te ir komercdarbiba!!! un nevienu neblokeja!
vienai pardevejai vsp te ir vairaki prof (ja nemaldos 4 gab!!!) + fb lapa kura tirgojas ka uznemums (bet kad prasiju ceku uzreiz noblokeja) un sutiju ar visiem pieradijumiem adminiem. nekadas reakcijas no vinu puses!!!!!
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.