Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Prece lieliskā stāvoklī vai tomēr ar trūkumiem?

Sveikas, meitenes! Pēdējā pirkuma iespaidā nolēmu uztaisīt tēmu, ko jūs uzskatāt par preci - lietota, lieliskā stāvoklī? Manuprāt, tā ir manta, kurai nav nekādu trūkumu vai defektu (skrāpējumu, noberzumu, uzrāvumu, utt.) Ja mantai ir kaut kas no augstāk minētā, tad tā ir lietota, ar trūkumiem. Esmu gatava pirkt preci arī ar trūkumiem, ja tie ir godīgi norādīti, nobildēti un mani viss apmierina. Tā ir mana izvēle, bet, ja es vēlos preci lieliskā stāvoklī, tādu es arī gribētu saņemt, nevis ar trūkumiem, kurus pārdevēja nav pieminējusi ne sludinājumā, ne sarakstē. Vai tiešām ir tik grūti ielikt ķeksīti pie lietots, iespējami trūkumi ? Tad arī nebūs pretenziju no pircēju puses.
punduris
Manā gadījumā gan pārdevēja bija norādijusi, ka lietots ar trūkumiem, bija arī šķietamie trūkumi uzskaitīti, kas likās pilnīgi nekas, jo izpratne par to, kas ir trūkums, ir pilnīgi subjektīva mums katram. Atverot paku, biju stipri vīlusies, jo zābaki izskatījās daudz sliktāk, bet izrādās, vienīgā bēda bija tā, ka pārdevēja ādas zābakiem nekad nebija lietojusi nekādus kopšanas līdzekļus, ko steidzu darīt pati. Rezultātā man gan laikam ir paveicies, atšķirībā no dažām augstāk redzamām šausmām :D Pielikumā attēli ar pirms un pēc.
janetajumtina
Tev jau pārdevēja bija meistarīgi sabildējusi tā,ka nobildē mazākos trūkumus,pārējos kadros neiekļāva :D viltīgi,it kā parāda,ka jā,nav ideāli,bet to pārējo vienkārši noslēpj. Arī nav forši,ka ne visu līdz galam pasaka.
laimes-stars
Protams-lieliskā stāvoklī..defekti nav,vienīgi viens sīks nodilums no auzmugures..nobildēja pašo mazāko un gandrīz nepamanāmu aizmugurē,bet no priekšas riktīgi nobērzumi līdz plikādai palika noslēpti..,bonusā - traipi un pleki..
artainese
Gan jau kaut ko riebīgu uzrakstīs, iespèjams, ka pat neliktu sliktu atsauksmi, ja būtu cilvèciska attieksme un atzītu savu vainu, bet nu tàdu nekaunību bieži negadàs pieredzèt, ka pati, atvainojos, pàrdot nolietotu lupatu un vaino mani. Gudri vèl pamàca, ka internetà iepèrkoties jàprasa papildus bildes un t.t. Nepatîkams un nekaunîgs cilvèks.
anita-n.
Man viena pārdevēja, kurai es par "lielisko preci" ieliku sliktu atsauksmi, piezvanīja, nolamāja un , protams, ielika sliktu atsauksmi, ka es esmu prasīga pircēja, lai ar mani neviens nesadarbojas, un viņai publiski ceļu neslavu :) Pārdodot preci ar defektiem kā lieliskā stāvoklī gan viņasprāt ir o.k., manta taču lietota :)
Dace Burlakova
Cerams Jums neatspēlēsies kā man! Vispirms ntās dusmu vēstules par atstāto negatīvo atsauksmi dāmai,un tagat arī labota man atstātā atsauksme kā pircējai no viņas.Mana pirmā negatīvā atsauksme pa šiem gadiem un vēl tik pretīgi iegūta-atriebjoties!!!!
artainese
Tàpèc, ka sludinàjums izdzèsts/ neaktîvs, pievienoju vakar atsauksmi, bet nav publicèta. Tàpèc jau šeit rakstîju, lai brīdinàtu citas pircèjas bût uzmanîgàm. Savàdàk nerakstîtu šeit, jo pieñemu, ka šis nav trakàkais, ko šeit sanàcis kàdai iegàdàties.
artainese
Nopirku mazlietotas bikses lieliskà stàvoklî! Sañèmu izstaipîtas, sabojàtas un izmetamas miskastè.
Uzrakstîju pàrdevèjai, pievienojot foto, sañèmu garu lekciju par to, ka neesmu prasîjusi papildus bildes, pati esmu vainîga un t.t. Cilvèks ne kripatiñas nejûtas vainîgs, bet tieši pretèji izmanto taktiku ,, uzbrukt” otram.
Pieminèšu, ka bikses sludinàjumà bija uzvilktas uz auguma un tad to nevarèja redzèt. Un par defektiem jautàju.
Ok, izmesti 10 eur, summa nav liela, bet tas liek aizdomàties... 😄
Dace Burlakova
Sveika! Esmu ļoti vīlusies,zābaki ir beigti un netīri,vēlos Jums tos atdot un saņemt atpakaļ savu iztērēto naudu par tiem!
09:12Izlasīts šodien, 9:13
Pārdevāt kā lieliskā stāvoklī,nenorādot ntos defektus.Es šādus izmestu nevis tirgotu!
09:14Izlasīts šodien, 9:22
Varat atvezt Bukultos. Zabaki ir ziemas,pilda savu funkciju,siltie.var nomazgat,un nesat.. es tos neliku pa 30 eiro pārdošanā.
09:15
Varu jums pārskaitīt 7 euro pusi atpakaļ, un varat nesūtīt man atpakaļ, atstāt sev. Bet es arī tereju laiku,benzīnu no mūsu Garkalnes novada braucot līdz rīgai nosūtīt sūtījumu.
09:25
Kādi defekti ir? Netīri, tas nav defekts,var nomazgāt, nav jauni? Jā, tie vienu ziemu nēsāti..protams jau neizskatās kā jauni..
09:28
Jūs ielikāt sadaļā;lieliskā stāvoklī! Savu funkciju tie nevar pildīt ar tādu zoli un plaisām! Par šādu cenu kā pārdevāt var nopirkt ideālā stāvoklī.Es gan pērku,gan pati pārdodu un zinu lietotu apavu cenas labiem apaviem.Uz Bukultiem nevedīšu,varu nosūtīt Jums atpakaļ!!! Tā jau ir krāpšanās,nav nozīmes cenai,14 euro iztērēti!
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.