Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Кļuvu par krāpnieces upuri ... Kā būt?

Labdien meitenes! Man ir liela problēma ... Es pārdevu matu kopšanas līdzeklus ar lielu atlaidi par €10 ar lietotājvārdu Natalja B. Šis komplekts glabājas manu drēbju skapja kastē ar citu kastīti (vienu uz vienas), kur es glabāju savus ļoti dārgos LANZA zīmola matu kopšanas līdzekļus, kurus nopirku ASV un kuru cena bija aptuveni €100 eiro. Diena, kad es nosūtīju pasūtījumu mana 2g meita bija ļoti grūta, tā bija vienkārši traka diena, es biju viena bez palīdzības. Esmu stāvoklī otro reizi, un tad man bija pirmais grūtniecības mēnesis, ļoti grūts, man bija ļoti slikti... Es nepamanīju, ka nosūtu savu kasti ar dārgiem Lanza produktiem... Es tikai vakar pamanīju, ka manā skapī joprojām ir produkti, kurus es faktiski pārdevu ... Natalja B teica, ka viņa vienkārši pārdeva manas lietas, atklāti to atzina, pat iepriekš nebrīdinot mani par kļūdu, un teica, ka naudu neatgriezis pievienojot "dariet, ko gribat"! Tā ir krāpšana un negodīga rīcība. Esmu vienkārši izpostīta ... Es nezinu, ko darīt tagad... Godīgi sakot, es vakar nevarēju beigt raudāt un nevarēju gūlēt... Es vienmēr esmu godīga pret cilvēkiem, šeit, Andelē, es piedāvāju visu par tik zemu cenu ar lielu atlaidi ... Un tagad tas ... Es vakar uzrakstīju Andele Mandele administrācijai, bet tie joprojam man neatbildēja. Kā būt, ko var izdarīt?
P.S. Es lūdzu tiem, kas mani gribes pārmācīt un teikt, ka esmu pati stulba un tā ir mana vaina, paiet garām. ;) Es jūtos šausmīgi un šeit meklēju draudzīgus padomus. Paldies!

natalia.kay
OK! Es saprotu sajaukt aizvērtas identiskas kastes. Bet! Lai sajauktu pārdevējus, it īpaši šeit Andele Mandele... Tas ir vienkārši meli, lēts stāst lai visu noslept. Rakstot pārdevējam, Jūs redzat preces, kuras iegādājāties no viņa. Pircējs uzreiz var redzēt, ko saņēma un ko nē. Es absolūti nevēlos ienirt šajos netīrumos. Ja šādi cilvēks uztur savu materiālo stāvokli - Dievs ir viņa tiesnesis.
Es uzrakstīju šo postu forumā, lai saņemtu atbalstu, it īpaši emocinalo neviss lai rastos vēl lielāks stress negodprātīga pircēja publisko melu dēļ.
franciska-rio
ой, напугали- andelemandele ахахахаа...когда человек получает товар, он Обязан оповестить, что он получил что-то другое. если бы это был обкаканный памперс, думаю, дамочка бы сразу доложила всем вокруг, что она получила не то, за что платила. смотрите, чтобы с вами, Наталья, никто не разобрался ))))
natalia.kay
Наталья, я Вас предупреждала, что пойду в суд, если Вы мне добровольно не вернёте деньги за мои товары, которые Вы продали. Идти отстаивать свои права, это извините, никак не угроза. Даже смешно просто читать, что Вы пишете. Мне Вас искренне жаль. А сколько времени прошло совершенно не меняет тот факт, что мои вещи Вы бесстыдно присвоили. Ваш комплект до сих пор лежит у меня.
Аndelemandele A.
Вы забыли написать ,что отправили мне заказ 3 сентября и через 3 месяца потребовали его назад!!!
И ещё как угрожали мне,тоже забыли написать..после чего я и сказала ..делайте ,что хотите ..такого товара у меня нет..Почему вы это скрываете,а публикуете только мои слова?????
Я напишу в andelemandele,пусть с вами разберутся !!!
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.