Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Pasta Stacija!?!?!

Meitenes, pastāstiet savus iespaidus par šo pakomātu servisu?

Pirmo reizi piekritu preci saņemt ar PS, bet ilgi nepienāk. Dēliņš gaida cepuri 🙈
Sūtījuma numurs zināms, bet izsekošanas iespējas mājaslapā skopas. Nu, nesalīdzināt ar Omniva.

Vai Jums ir bijušas problēmas un kā atrisinājāt?
Tikai vienu reizi ir bijusi aizķeršanās, paldies pircējai, kas man pārjautāja, vai visu pareizi norādīju, jo paku nav saņēmusi. Sazinājos FB un jau tai pat dienā paka tika atrasta un nākamajā piegādāta. Kopš šī gadījuma līmēju lapiņu ar piegādes pakomātu un saņēmēja telefona nr.
Visos pārējos gadījumos, ja paciņa ievietota līdz plkst.15, tad nākamajā darba dienā lielākoties ir piegādāta norādītajā pakomātā.
mangus007
Man ir negatīva pieredze kopumā.
Svētku laikā pārpildīti pakomāti- ne saņemt, ne nosūtīt, nav brīvu skapīšu.
Lēna piegāde.
Uz zvaniem neatbild, vienīgais saziņas centrs -FB lapa.
Nozaudēja paciņu, 3!!! mēnešus meklēja un atbildēja uz vēstulēm tikai caur fb mesendžeri, kad beidzot saņēmu kompensāciju( tikai par paciņas saturu), biju svētlaimē.
mimi
Man patīk pasta stacija labāk, vienigais mīnuss ir tas, ka paciņas var ilgāk iet.
Bija tikko viens atgadījums, kad meitene man uzrakstīja pec nedēļas,joprojām nebija saņēmusi sūtījumu, bija vienkārši apstājies. Sazvanīja Pasta staciju un uzreiz pēc nepilnas stundas atnāca sms ka var izņemt.
zane-f
Jā, salīdzinot ar Omnivu, ar Pasta Staciju ir problēmas.
Reti izmantoju, bet gandrīz vienmēr it kāda aizķeršanās, ilga piegāde jau vēl nekas. Ir bijis, ka paciņa it kā pazudusi, tad atkal atrodas. Vienreiz aizeju izņemt sūtījumu, atveru kastīti un tā ir tukša. Tomēr beigu beigās sūtījums atradās citā nodalījumā ielikts. Tad atkal nodalījumi pilni, nevar nosūtīt.
xthin
Izklausās, ka viņiem tur haosiņš.
Nesakārtota loģistika.

Ar Omnivu man ir vislabākā pieredze. Omnivas serviss mani izlutinājis, tāpēc PS liel vilties.

Reiz, pasūtot Madaras produkciju, arī ilgi gaidīju piegādi ar Latvijas Pasta kurjeru (uzņēmums to bija izsūtījis laikus). Paka ilgi klejoja apkārt, līdz kurjers izlēma atbraukt uz manu rajonu.

Tagad PS pieder Latvijas Pastam...
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.